שר הרווחה שמולי בביקור בדימונה: הרשויות המקומיות הן שחקן מרכזי בקורונה

שר הרווחה שמולי בביקור בדימונה: הרשויות המקומיות הן שחקן מרכזי בקורונה – הבחירות בפתח והפוליטיקאים במתח, לכן הם "פושטים", גם אם לא עם שחר, על יישובים ומקומות שמהם תבוא, אולי, הישועה. השבוע היה זה תורו של שר הרווחה הצעיר, החרוץ והסימפטי, איציק שמולי ("העבודה") לבקר בדימונה.

ואכן, ביום שלישי האחרון ביקר השר בעיר כאורחם של ראש העיר בני ביטון ושל חברת מועצת העיר הממונה על הרווחה, מרינט וקנין.


תחילת הביקור היה מפגש קצר בארבע עיניים בין השר לראש העיר, ולאחר מכן ישיבת עבודה עם בהשתתפות, בין היתר, מנהל מחוז הדרום שלמשרד הרווחה, ישראל בונדק, מנהל השירותים החברתיים בעירייה, אדו מנקיטה, ונציגים מהמגזר הבדואי.

קדמה לישיבת העבודה סקירה מאת ראש העיר על הנעשה בדימונה בשבע השנים האחרונות. למרות שראש העיר הצהיר כי אין לו לעת עתה בקשות מיוחדות מהשר בשל העובדה שמאז 2018 אין תקציב למדינה, נתבקש השר לטפל במספר בעיות נקודתיות והוא הבטיח כי אכן יעשה כך.

בתום הישיבה יצא השר מלווה בפמלייתו ובפמליה מאגף הרווחה בראשות הגברת וקנין לסיור בעיר ולביקור במספר מוסדות וגופים הקשורים לרווחה.

את הביקור סיכם השר כך: ״שמחתי לראות את המאמצים שננקטים על ידי העירייה עבור תושבי העיר דימונה ושל מחלקת הרווחה בפרט, במיוחד בתקופת הקורונה. העשייה הזאת מוכיחה שהרשויות המקומיות הן השחקן המרכזי, ועלינו להעצים אותן.

אני מודה לראש העיר, מר בני ביטון ולמרינט וקנין על האירוח החם.״


צילום: לשכת הדובר.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: