תגובות

רוכב אופניים חשמליים בן 30 נפצע קשה מפגיעת רכב בדרך אם המושבות

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לרוכב אופניים חשמליים כבן 30 שנפצע קשה בתאונה ברחוב דרך אם המושבות בבני ברק.

בשעה 17:27 התקבל דיווח על תאונה קשה בין רוכב אופניים חשמליים ורכב פרטי בכביש 4 סמוך למחלף אם המושבות. חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי ופינו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח בילינסון גבר כבן 30 במצב קשה עם חבלת ראש.


חובשי רפואת חירום רכובים על אופנוע מד"א מאיר בטיטו ומתן מנדלבאום סיפרו: "הגבר שכב בצד הכביש מספר מטרים מהאופניים כשהוא מעורפל הכרה, ביצענו בו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלת ראש קשה ומיד הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם שכלל קיבועים וחבישות, העלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשהוא במצב קשה, מורדם ומונשם."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

בני גריינמן חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות אופניים חשמליים ורכב פרטי. רוכב האופניים החשמליים נפצע באורח קשה".

רפאל אלמליח חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לרוכב האופניים החשמליים שנפצע באורח קשה הוא פונה לבית החולים בלינסון בפתח תקווה כשהוא סובל מחבלה קשה בראשו ובפלג גופו העליון".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש בכיר ביחידת האופנועים של ארגון הצלה אלדד ישראל סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי את רוכב האופניים כבן 30 כשהוא סובל מחבלה קשה בראש שנגרמה כתוצאה מפגיעת רכב פרטי. יחד עם כוננים של הצלה – מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני הכולל קיבועים, והוא פונה במצב קשה באמבולנס הצלה לחבירה עם ניידת טיפול נמרץ של מד"א שהמשיכה את הפינוי לבית החולים בלינסון בפתח תקווה."


צילום: דוברות ארגון הצלה.


צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: