"לא מעניין אותי מתיחה, אני מזכה את כל הדירות": המשטרה סיימה את חקירת אירוע הרצח ברחובות

השוטרים התעקשו לבדוק את הדירה והביאו למעצר הצעיר שרצח את אמו – משטרת ישראל סיימה את חקירת אירוע הרצח ברחובות.

בתאריך 11.12.20 בשעות הערב, התקבלה שיחה במוקד המשטרה מאזרחית שמסרה שהיא שומעת צעקות מתוך דירה בבניין מגורים ברח' בנארי ברחובות.ניידת ובה שוטרי סיור שהייתה לקראת סיום המשמרת, נענתה לקריאה והגיעה למקום. עם כניסתם של השוטרת והשוטר לבניין, התקבל דיווח נוסף מהמוקד על כך שהשכנים שדיווחו על הצעקות, התקשרו לבטל את הקריאה לאחר שלטענתם שכנם מהדירה המדוברת, פנה אליהם והסביר שמדובר במתיחה של אחותו.

למרות שהקריאה בוטלה ע"י המוקד, גילו השוטרים נחישות והחליטו לא לעזוב את המקום עד שיוודאו שאכן לא מדובר באירוע חריג. צמד השוטרים החליט לסרוק את כל הדירות בקומה. במצלמת הגוף של השוטר נקלטה השיחה לפיה הקריאה מבוטלת על ידי המודיע בשל הטענה כי מדובר במתיחה, אולם השוטר גילה נחישות והשיב: "לא מעניין אותי מתיחה, אני מזכה את כל הדירות".

עם יציאתם מהמעלית, הבחינו השוטרים בחשוד שנראה מבולבל והמשיך לטעון שמדובר במתיחה של אחותו וכי אין אף אחד מלבדו בדירה. השוטרים שהבחינו בכתמי דם על בגדיו הבינו כי יתכן ומדובר בחשד לעבירת אלימות ויש חשש לחיי אדם ודרשו להיכנס אל הדירה.

השוטרים ערכו תשאול קצר לחשוד, ערכו סריקה מהירה שערכו בדירה, ואתרו את גופת האם, בת 51, כשהיא מוטלת בחדר הרחצה החשוד בן 21, נעצר במקום.

מחקירת האירוע שנוהלה במהירות ומקצועיות בתחנת רחובות, התברר כי החשוד תכנן בקור רוח את רצח אימו במשך זמן רב ואף הכין אמצעים שונים לביצוע, לרבות את חפירה, מצית, פנס וסכין יפנית, וכן תרשומות בהן תכנן את המעשה, לרבות שיטת הרצח והפטרותו מהגופה.עם סיומה של חקירה מורכבת ומקיפה כאמור, הוגשה אתמול לבית המשפט הצהרת תובע על כוונת הפרקליטות להגיש כתב אישום חמור כנגד החשוד.

קרדיט: דוברות המשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: