‏גבר כבן 30 נהרג בתאונה בין משאית לרכב סמוך לקיבוץ רוחמה שבדרום

נהג רכב כבן 30 נהרג בתאונה קשה בין משאית לרכב בכביש 334 מצומת שדה צבי לצומת רוחמה.

בשעה 07:12 התקבל דיווח על תאונה קשה בין משאית לרכב פרטי, בכביש 334 סמוך לקיבוץ רוחמה לכיוון צומת שדה צבי. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על נפגע אחד, גבר בשנות ה-30 ללא רוח חיים, וקבעו את מותו.נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

חובש על אופנוע מד"א, דביר מרציאנו ופאראמדיק מד"א משה מור, סיפרו: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע, ראינו רכב פרטי מעוך מתחת למשאית, נהג הרכב גבר בשנות השלושים, היה מחוסר הכרה, עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. נהג המשאית גבר בשנות השלושים נבדק ולא נזקק לטיפול."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מפקד האירוע בכבאות רשף אילן תורג'מן: "מדובר בתאונה קשה מאוד כאשר רכב פרטי נמחץ מתחת למשאית ואנו פועלים על מנת לחלץ את הלכוד ולשלול לכודים נוספים".ע

קרדיט: תיעוד מבצעי כבאות והצלה.

די מי-טל פרמדיק איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ורכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב כתוצאה מאופי הפציעות הקשות מהן סבל. עומסי תנועה מוצרו עקב אופי התאונה".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

הרב שי שראל מתנדב זק״א שדרות שטיפל בזירה: ״מדובר ככה״נ בתאונה חזיתית בין משאית לרכב פרטי, כשהגענו למקום ראינו מראות קשים, הרכב הפרטי היה מרוסק לגמרי מתחת למשאית, עוצמת התאונה הייתה קשה וקטלנית, לצערי נהג הרכב צעיר כבן 30 סבל מפגיעה רב מערכתית ופראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א שדרות טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: