תגובות

מתפקדי ליכוד דורשים: יש לקיים פריימריז למרות הסגר

בעקבות הודעת בית הדין של הליכוד כי יש לכנס את וועדת החוקה של המפלגה עד יום רביעי ולהחליט האם לקיים פריימריז לרשימת הליכוד, קורא פורום דרור בליכוד לקיום הפריימריז למרות מגבלות הסגר והקורונה. בנוסף דורשים חברי הפורום כי במידה וישוריינו אנשים חדשים לרשימה, יהיה זה במקומם של הח"כים המשוריינים כיום.

פורום דרור בליכוד: "אנחנו קוראים לחברי ועדת החוקה של הליכוד לקבל את רצון חברי ומתפקדי הליכוד ולהכריז על קיום פריימריז לרשימת הליכוד לכנסת. מפלגת הליכוד הינה המפלגה הדמוקרטית היחידה בפוליטיקה הישראלית. ייחודה של המפלגה ויתרונה על פני המפלגות אחרות טמון בכך שהרשימה נבנית על בסיס בחירות דמוקרטיות של מתפקדי המפלגה. מאז ומתמיד כוחה של הליכוד הגיע מהשטח, זכותנו הבסיסית כפעילים היא לבחור את חברי הרשימה ואנו לא מתכוונים לוותר על זכות זו, גם לא בתקופת הסגר והקורונה".


ישראל שולדינר מראשי הפורום: "לא ייתכן שמתפקדי הליכוד לא יוכלו לקבוע את עתיד הרשימה ומן הצד השני משוריינים ברשימה דמויות שלא מוסיפות ערך אלקטורלי ולא נבחרו על ידי המתפקדים. במידה ורוצים לרענן את רשימת הליכוד ולהביא שיריונים חדשים, יש לעשות זאת על חשבון השיריונים הקיימים בלבד ולא לפגוע במי שהתמודד וזכה לאמון מתפקדי הליכוד".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: