תגובות

שר הבריאות יולי אדלשטיין: "נכפיל ונקדם את היישוב טל מנשה"

שר הבריאות יולי אדלשטיין הגיע יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן לנחם את משפחת הורגן ואמר: "כל ניסיון של הפחדה צריך להיענות בפיתוח ובנייה" ראש המועצה דגן: "ממשלת ישראל צריכה להכפיל את היישוב טל מנשה".

שר הבריאות יולי אדלשטיין הגיע בשעות הצהריים יחד עם ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן לניחום אבלים בבית משפחת הורגן ביישוב טל מנשה. במהלך הביקור בנימין הורגן בעלה של אסתר הורגן הי"ד, הבהיר כי המשפחה רוצה להוסיף אור של בנייה כתשובה לרצח ולחזק את הבנייה בצפון השומרון כתשובה לרצח המזעזע.


שר הבריאות אמר במהלך הביקור כי: "מדובר במשפחה אצילית שלא מחפת נקמה ולא מחפשת לעשות רע אלא מחפשת את העתיד, העתיד של טל מנשה, העתיד של ההתיישבות כולה, הם מחפשים בנייה ושיגשוג, בקיצור מחפשים חיים" שר הבריאות אמר כי הוא מקווה מאוד שיחד עם עבודת ראש המועצה יוסי דגן תוכל הממשלה לקדם ולהכפיל את לא רק את טל מנשה אלא את כל ההתיישבות כולה, "שידעו כל מבקשי רעתנו, שכל ניסיון לפגוע בנו ייענה בפיתוח ובנייה".

ראש המועצה יוסי דגן שהתלווה לאדלשטיין בביקור אמר כי: "המשפחה הזו מאירה את כל העולם באור יקרות, משפחה שלא מחפשת את הרע אלא את הטוב, טוב של בנייה, טוב של פיתוח, טוב של גדילה וצמיחה. ממשלת ישראל צריכה לאשר את התב"ע של היישוב טל מנשה עוד במהלך השבעה, זו תהיה התשובה שלנו לטרוריסטים הברברים ולכל העולם כולו שיעדו שעם ישראל כאן כדי לנצח".

קרדיט: רועי חדי.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: