תגובות

‏נעצר מחבל החשוד ברצח אסתר הורגן הי"ד

‏הותר לפרסום כי בתום פעילות מודיעינית ומבצעית מאומצת של שירות הביטחון הכללי, משטרת ישראל/ימ"מ וצה"ל נעצר היום המחבל החשוד במעורבות בביצוע הרצח של אסתר הורגן ז״ל ביער ריחן בתאריך 20/10/20. המחבל פלסטיני מאזור ג׳נין נמצא בחקירת שב״כ.

המחבל: ‏מוחמד קבהא בן 40 מהכפר טורה ליד ג׳נין.

בנימין הורגן בעלה של אסתר הורגן בתגובה על לכידת חשוד המעורב בפיגוע בו נרצחה אסתר:


קרדיט: באדיבות המשפחה.

"התבשרתי עכשיו ע"י שירות הבטחון הכללי שנעצר חשוד, אנחנו כמובן מחזקים את ידיהם, הייתי בטוח שזה יגיע במוקדם או במאוחר, הם עשו את העבודה בצורה נפלאה, ואנחנו סומכים את ידינו על כוחות הבטחון ומערכת המשפט, וכמובן מצפים שיימצה הדין עד תום, עם אותו רוצח נתעב, ואנחנו נתרכז בעשייה שלנו, להוסיף אור".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בתגובה על לכידת המחבל שרצח את אסתר הורגן הי"ד: "מודים לצה"ל קוראים לראש הממשלה לאשר את הכפלת טל מנשה כתשובה לרצח".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן עודכן ע"י תת אלוף יניב אללוף מפקד אוגדת איו"ש בלכידת המחבל, דגן ביקש ממנו להעביר לחיילי צה"ל השב"כ והימ"מ וכל כוחות הבטחון "את הערכתנו העצומה".

עוד הוסיף דגן: "אנחנו סומכים על צה"ל, תשובתנו האזרחית היא להוסיף אור להוסיף בנייה ולחזק את ההתיישבות בשומרון. אני קורא לראש הממשלה להודיע כי הבנייה בישוב טל מנשה תאושר כבר בשבוע הבא כתשובה ציונית אמיתית לרצח".


שר הביטחון, בני גנץ: "‏כפי שאנו עושים תמיד, הפעלנו את כל האמצעים של מערכת הביטחון ועצרנו במהירות את החשוד ברצח המזעזע של אסתר הורגן ז"ל. צה"ל וכל כוחות הביטחון יגיעו לכל מחבל ויגדעו כל הרמת ראש של טרור בכל זמן ובכל מקום."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: