תגובות

הקטל בכבישים: הרוג כבן 50 בתאונה בין משאית לרכב בצומת צפית

לפני זמן התקבל דיווח אודות תאונה קשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 25 בצומת צפית.
עפ"י גורמי רפואה נקבע מותו של גבר כבן 50 שהיה לכוד במקום.

בשעה 07:34 התקבל דיווח על תאונה קשה בין משאית לרכב פרטי, בכביש 25 סמוך לצומת צפית לכיוון דימונה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר כבן 50 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח סורוקה, את נהג המשאית, גבר כבן 40 שנפצע קל. נפתחה חקירה בידי בוחן תאונות דרכים.


מדוברות כבאות והצלה נמסר כי "צוותי כיבוי והצלה מתחנת דימונה וצוות מתחנת קמ"ג יצאו למקום ובהגעתם מיד החלו בסריקות לאיתור לכודים שבמהלכם זוהה לכוד, הלוחמים החלו בפעולות לחילוץ הלכוד שנמצא ללא רוח חיים.
במקום היה עוד פצוע שהוגדר במצב קל והועבר להמשך טיפול רפואי ע"י מד"א. בנוסף, הצוותים ביצעו ניתוק למקורות אנרגיה בכלי הרכב וסריקות לשלילת הימצאות לכודים נוספים."


קרדיט צילום: תיעוד מבצעי כב״ה דימונה.

יוספי עשור חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ורכב. צוותי כיבוי פעלו בזירה עקב אופי התאונה וחילצו את גופתו של הנהג שמותו נקבע בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

חובש על אופנוע מד"א צביקה אייזיק סיפר: "כשהגענו למקום הבחנו שמדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו משאית ורכב פרטי מעוך, נהג הרכב גבר כבן 50 נלכד ברכב, הוא היה מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול תוך כדי חילוצו מהרכב, הוא היה ללא נשימה וללא דופק ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. טיפלנו גם בנהג המשאית גבר בשנות הארבעים פונה במצב קל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: