‏‏נתניהו בהצהרה לפני פיזור הכנסת: "לא רצינו בחירות – גנץ חזר בו מהסיכומים" | צפו

‏ראש הממשלה בנימין נתניהו בנאום בכנסת לפני פיזור הכנסת:

"אני לא רציתי בחירות, הליכוד לא רצה בחירות, הצבענו פעם אחר פעם נגד בחירות – כולל אתמול בלילה. לצערי גנץ חזר בו מהסיכומים בינינו וזה גורר את המדינה לבחירות. זה קרה בגלל מאבק פנימי במפלגה שלו. הוא חזר בו בגלל ההתעקשות שלו לתת לניסנקורן לקדם דיקטטורה של פקידי השמאל שרומסים את רצון הציבור. אנחנו לא יכולים לתת לזה לקרות.


אם כופים עלינו בחירות אני מבטיח לכם שננצח. הליכוד יביא ניצחון ענק בבחירות משתי סיבות: הראשונה, רוב אזרחי ישראל רואים את המנהיגות וההישגים האדירים שלנו. אנחנו מביאים מיליוני חיסונים, מביאים הסכמי שלום היסטוריים, בולמים את האיום האיראני, הופכים את ישראל לאחת הכלכלות המובילות בעולם.

הסיבה השנייה שננצח היא שההחלטה בבחירות האלה היא ברורה: זאת או ממשלה שתלויה בלפיד ובשמאל, או ממשלת ימין-על-מלא. זאת הבחירה. יש הרבה פוליטיקאים, כל אחד מהם טוען לכתר וטוען שיש לו ניסיון ויכולת להיות ראש ממשלה. רק אתם תשפטו מי מהם פוליטיקאי ומי מהם מנהיג. אבל דבר אחד ברור: אף אחד מהפוליטיקאים האלה לא יוכל להרכיב ממשלה בלי לפיד והשמאל. הם יכולים לתת הרבה הצהרות ״ימניות״, אבל אין להם דרך אחרת להרכיב ממשלה בלי לפיד ומפלגות השמאל. הדרך היחידה להביא ממשלת ימין על-מלא בלי השמאל, הדרך היחידה להגשים את כל החלומות של הימין, זה להצביע לליכוד – רק לליכוד."

על החיסונים נגד הקורונה אמר נתניהו: "ישבתי היום עם מנכ"לים מחברות התרופות הגדולות בעולם, והם חושבים כי החיסונים הקיימים יוכלו ככל הנראה להתמודד גם מול המוטציה החדשה‏."

מכחול לבן נמסר בתגובה: "נאשם בפלילים עם 3 כתבי אישום גורר את המדינה ל-4 מערכות בחירות.

אם לא היה משפט, היה תקציב ולא היו בחירות."


ראש האופוזיציה יאיר לפיד אמר: "מסכים עם נתניהו ב-100 אחוז. יש עתיד חייבת להיות המפלגה המובילה להחלפת השלטון אחרת נקבל אחרי הבחירות עוד ממשלת שחיתות של נתניהו."


תגובות לכתבה:

 1. מני

  שקרים וגועל גם מצביעיו כבר לא מאמינים לו.!!

  1. יוסי

   אמר דברי אמת, ויקבל בבחירות האלו יותר מאשר מפעם קודמת.
   יש אנשים שמרוב שנאה כבר לא רואים את המציאות, תגובה כמו שלך שייכת לאותם אנשים. וספציפית לגבי התגובה שלך, ייתכן שאתה מנסה לייצר מציאות יש מאין ע"י תעמולה זולה.

כתיבת תגובה: