הולך רגל נפצע בינוני מפגיעת רכבת בתחנת השלום בתל אביב

בשעה 16:48 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכבת בתחנת רכבת השלום בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד״א העניקו טיפול רפואי ופינו לביה״ח איכילוב צעיר כבן 20 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים כשהוא מורדם.

מרכבת ישראל נמסר: "אדם אשר נכנס בניגוד להנחיות לשטח המסילה בתחנת ת"א השלום נפגע מרכבת חולפת. צוותי חירום והצלה של רכבת ישראל, משטרה ומד"א נמצאים במקום.


בהנחיית המשטרה, הופסקה תנועת הרכבות בחלק מהמסילות העוברות בתחנה, וחלים שינויים בתנועת הרכבות:

רכבות בקו ראש העין-ראשל"צ משה דיין-באר שבע- תחלנה ותסיימנה את נסיעתן מכיוון צפון בתחנת ת"א סבידור מרכז, ומכיוון דרום בתחנת ת"א ההגנה.

רכבות בקו בית שמש-נתניה- תחלנה ותסיימנה את נסיעתן בתחנת לוד (במקום בתחנת נתניה).

רכבות בקו לוד-ראשל"צ הראשונים- לא תופעלנה עד לסיום האירוע, ולתחנת לוד הוזמנו היסעים עבור נוסעים שיעדם תחנת הראשונים.כמו כן צפויים עיכובים בתנועת הרכבות באיזור המרכז."

סמוך לשעה 18:00 נמסר מרכבת ישראל כי "באישור המשטרה, נפתחו לתנועת רכבות כל המסילות בתחנת ת"א השלום, ותנועת הרכבות שבה לסדרה ובהדרגה."צילום: דוברות איחוד הצלה.


ישראל חנוכה חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח הוא מעד לפסי הרכבת ובעקבות כך נפגע מהרכבת. בסיוע חובשים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים איכילוב כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראש ובגפיים".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: