טרגדיה בביתר עילית: הרב פנחס דניאל בן 44 התמוטט בחתונה – ונפטר

הרב פנחס דניאל ז"ל בן 44 התמוטט הערב באמצע חתונה של קרובי משפחתו שהתקיימה בעיר ואיבד את הכרתו. כוננים ופארמדיקים שהוזעקו לזירה, פינו אותו תוך מאמצי החייאה לבית החולים שערי צדק בירושלים, שם נקבע מותו.

הרב פנחס, תושב העיר ביתר עילית, נולד בו' אייר תשל"ו לאביו הגאון רבי יצחק דניאל שליט"א ר"מ בישיבת 'חזון עובדיה' וראש בית ההוראה של לשכת הראש"ל הגר"י יוסף.


המנוח שימש כר"מ כיתה ח' בבית שמש ומגיד שיעורים בהלכה בישיבות בירושלים. הוא הותיר אחריו את רעייתו שתחי' ושבעה יתומים בביתו בינהם הלומדים בישיבת 'עטרת שלמה' ותלמוד תורה נטעי מאיר בביתר.

מקרוביו סיפרו: "מדובר באדם מיוחד מאד! מאיר פנים לכל אדם בעל חסד גדול! מקים עולה של תורה ומחזיר העטרה ליושנה כראש כולל לאברכים בביתר עילית, תורתו זכה ברה ונעימה, ושם שמים מתאהב על ידו."

הרב חנניה פרץ מו"ץ בביתר אמר: "הבשורה הקשה היא כרעם ביום בהיר, כל האברכים בתדהמה גדולה, אין מילים לדבר. היה מאוד מקורב למרן רבינו הגדול הרב עובדיה יוסף זיע"א. היה דוגמא לבן תורה אמיתי, היה כמו אבא לאברכים".

מסע הלוויה החל הלילה בשעה 12:30 מרחבת בית החולים הרצוג בירושלים להר המנוחות שם ייטמן.תגובות לכתבה:

 1. שלמה

  אבידה גדולה פשוט מזועזעים היה חונך ור"מ שלי ורב בשכונת נעורי

 2. שימי

  לא מאמין! יהודי יקר, זכיתי להכיר..

 3. מאיר פ

  זיכיתי בעבר ללמוד בכולל ערב שלו כמה תורה כמה ידע לעזור ולפרגן זכותו תגן בעד כל ישראל
  פנחס בן יהודית

 4. הלם

  אני לא מאמינה!!!!!! כואב הלב!! משפחה של צדיקים כמה נעזרנו בו!!!! אין מילים לתאר

 5. יצחק קשאני

  אדם יקר שאין כמוהו, לא אחת שמעתי אותו דורש, ממש פה מפיק מרגליות. נאה דורש נאה מקיים. מחונן במענה לשון שאין כמוהו. צניע ומעלי. שייף עייל שייף נפיק ולא מחזיק טיבותא לנפשיה. מקבל כל אדם בסבר פנים יפות.

 6. אדיר רן

  גם אני זכיתי להכיר אותו אדם מיוחד בימינו ענוותו ואצילתו במיוחד בדורנו איש בקיא בשס ובהלכה
  ברוך דיין האמת

כתיבת תגובה: