תגובות

כתב אישום נגד אהרון כלף וקטין בן 16 בגין ניסיון ירי באישה בראשל"צ | תיעוד

פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום נגד אהרון כלף (21) וקטין בן 16 בגין קשירת קשר לפשע, חבלה בכוונה מחמירה, נשיאה והובלה של נשק. כלף גם מואשם בנהיגה ללא רישיון נהיגה.

תיעוד רגע הירי.


על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין הינד נאבלסי, הנאשמים קשרו קשר עם אחר או אחרים לחבול בב.ב., כאשר כלף היה אמור לירות לעברה בעוד הקטין יוותר ברכב, יאבטח את המקום ויודיע על הגעת האישה. תמורת מעשים אלו, קיבל הקטין סך של 7,000 ש"ח. במועד שאינו ידוע במדויק, קיבלו הנאשמים מאדם נוסף רכב ובשלב מסוים, הונחה תחת לוחית הרישוי של הרכב לוחית רישוי של רכב אחר. לצורך קידום הקשר, הצטיידו הנאשמים באקדח ובכפפות.

ב- 28.10.20, הגיעו הנאשמים ברכב לצומת רחובות הסמוכים למקום מגוריה של ב.ב. בראשון לציון והחנו את הרכב. אז, יצאו הנאשמים מהרכב וסרקו את הרחובות הסמוכים לביתה ולאחר מכן עזבו את הצומת.

ב- 29.10.20, בשעות הבוקר, הגיעו הנאשמים ברכב לצומת והחנו את הרכב. ג.ג., ששכרה יחידת דיור בביתה של ב.ב., יצאה מהבית. משהבחינו הנאשמים בג.ג., יצא כלף מהרכב כשהוא עוטה לראשו ברדס, כפפות בידיו והחזיק את האקדח והחל בריצה לעבר ג.ג.. בהגיעו בסמוך לדלת ביתה של ב.ב., דרך את הנשק בפעם הראשונה והמשיך להתקדם לעבר ג.ג. בעודו צועק את שמה של ב.ב., נעמד מול ג.ג., הושיט את האקדח לעברה, דרך אותו בשנית וניסה לירות לעברה, אך בשל סיבה שאינה ידועה לא נפלט כדור. כלף דרך את האקדח בפעם השלישית ונמלט מן המקום.

כשהגיע לרכב שעמד בצומת, הכניס את האקדח לחלק הקדמי של מכנסיו, התיישב במושב הנהג ונמלט יחד עם הקטין ברכב.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד נאבלסי כי "…מסוכנותם של המשיבים נלמדת מכך שהם ביצעו את המעשים תוך תכנון מוקדם יחד עם אחרים…..ביום האירוע, הגיעו המשיבים בשעות הבוקר לשכונת המגורים, ארבו במקום כשהם מצוידים בנשק ועם יציאתה של ג.ג. מהבית הוציאו את תוכניתם לפועל. מסוכנותם של המשיבים אף מתעצמת וזאת נוכח ניסיון הירי בעיבורה של עיר שיש בו כדי לסכן את הציבור וכבר היו דברים מעולם, שעוברי אורח תמימים נקלעו לקו האש".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: