ראש הממשלה נתניהו ושר הבריאות אדלשטיין התחסנו לקורונה | צפו

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין נכנסו הערב למרכז הרפואי ״שיבא״ תל השומר לקבלת החיסון הראשון בישראל נגד נגיף הקורונה.

ראש הממשלה נתניהו ושר הבריאות אדלשטיין בכניסתם לבית החולים.


הזרקת החיסון.

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין התחסנו הראשונים בישראל נגד נגיף הקורונה, במרכז הרפואי ״שיבא״ תל השומר. בכך היה ראש הממשלה נתניהו מהמנהיגים הראשונים בעולם שהתחסן נגד נגיף הקורונה: ״זריקה קטנה לאדם, צעד גדול לבריאות של כולנו״.

ראש הממשלה בנימין נתניהו לפני מתן החיסון: ״זהו רגע מאוד מרגש. בדרך הנה חשבתי על הילדים שדואגים להורים שלהם, על הנכדים שרוצים לחבק את סבא וסבתא בחיבוק אמיתי, על בעלי העסקים שיוכלו לפתוח את העסקים שלהם; בעלי מסעדות, חדרי הכושר, נוכל ללכת למגרשי כדורגל, לראות משחק כדורסל וכמובן, לפתוח את המדינה מחדש ולהחזיר אותה למה שהיא הייתה. לחזור לחיים הנורמליים שאנחנו חפצים בהם. זה מתחיל במהלך הזה, אני מבקש מכולם להצטרף אלינו ולהתחסן״.


עוד הוסיף רה״מ נתניהו בתום קבלת החיסון:
"אני רוצה להודות לך פרופ' קרייס, לד"ר ברקוביץ׳ ולכל הצוותים הרפואיים. אני רוצה להודות בהזדמנות זאת לאדם מיוחד, מנכ"ל פייזר אלברט בורלא, ידיד חדש אישי שלי אבל ידיד ענק של מדינת ישראל וידיד של האנושות כולה. מה שהם עשו זה לא יאומן. מה שעוד יותר לא מובן מאליו זה שישראל היא מהמדינות הראשונות שמתחסנות".

שר הבריאות יולי אדלשטיין הוסיף: "החיסון בטוח, בואו להתחסן".

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין אמר בתום קבלת החיסון אמר: "היום הסתכלתי על התאריך – 19 בדצמבר. בתאריך הזה בשנת 1984 התקיים המשפט שלי בברית המועצות בגלל רצוני לעלות לישראל. היום ב 19 בדצמבר 2020 יש לי זכות גדולה להיות שר הבריאות בממשלת ישראל ויחד עם רהמ לפתוח את מבצע "לתת כתף". חברים, יש סיבות לאופטימיות".

קרדיט: חורחה נובומינסקי, לע"מ.

ראש הממשלה בנימין נתניהו בעדכון לאחר קבלת החיסון:

״אני מרגיש מצוין, לכו להתחסן. אנחנו יוצאים מאפילת הקורונה לאור גדול. אני רוצה להודות שוב לשר הבריאות, למשרד הבריאות ולכל הצוותים הרפואיים: למד"א, למתנדבים ולכולם.

דווקא עכשיו אני מבקש מכולם להקפיד על הכללים: מרחק, ידיים, מסיכה ולמנוע התקהלויות. אם כולם יתחסנו יותר מהר, כך נחזיר את החיים לנורמליות שהכרנו מהר יותר, בראש ובראשונה את הכלכלה. אנחנו נשקיע עוד יותר משאבים ומאמצים כדי לחזור למה שהיה. אנחנו צריכים את העזרה שלכם, זה תלוי בכולנו.

אם כולם ישתפו פעולה, גם בהקפדה על הכללים וגם בהליכה להתחסן, אנחנו נצא מזה ויתכן מאוד שישראל תהיה המדינה הראשונה בעולם שיוצאת מזה״.

תמונות של שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי ומנכ"ל המרכז הרפואי שיבא פרופ' איציק קרייס עם פנקסי החיסונים לאחר קבלת החיסון.

לאחר החיסון, ראש הממשלה נתניהו ושר הבריאות אדלשטיין ביקרו את ח״כ דוד ביטן, מסרו לו איחולי החלמה מהירה ונופפו לו לשלום מבעד לחלון מחלקת הקורונה בבית החולים תל השומר.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: