תגובות

פיתוח ישראלי: המסכה בעלת הפורמולה שמסננת את הנגיף!

פיתוח ישראלי חדשני: מסכת פנים כירוגית עם הגנה אקטיבית אנטי-ויראלית אנטי -בקטריאלית הקוטלת גם את נגיף הקורונה N99.999%.

המסכה הישראלית רשומה כפטנט עולמי ומורכבת מפורמולה ייחודית בשם GERMS OVER. מדובר בפיתוח ראשון מסוגו של המכון למחקר ביולוגי בנס ציונה וחברת Tera Novel בשיתוף עם הדסה.


הפורמולה אשר משמשת כתוסף אנטי-ויראלית ואנטי-בקטריאלי, לא רק פועלת כמגן פיזי על עוטה המסכה אלא גם קוטלת ומחסלת ביעילות, באמצעות פעילות אקטיבית, את הנגיף או הוירוס ובכך מגדילה את הביטחון מפני הדבקות.

הפיתוח ייועד לשימוש הרופאים, האחיות והצוותים הרפואיים העומדים בחזית המאבק בנגיף הקורונה במחלקות הטיפול השונות. אך כעת, יוכל הציבור הרחב ליהנות מהגנה מלאה על בריאותו בעת השימוש במסכה, דבר שיוכל לסייע בחזרה לשגרה בטוחה יותר ואף יוכל לסייע בפתיחת השמיים בביטחון גדול יותר.

טכנולגיית GERMS OVER פותחה במכון הביולוגי במשך מספר שנים, והוכחה מדעית כבעלת ייעלות רבה בפירוק והשמדת חומרים ביולוגים.

מדובר בפורמולה אנטי-בקטריאלית המנטרלת חיידקים עמידים ונגיפים בהם קורונה, ומונעת המשך התפשטות והדבקה. בחינת יעילות הטכנולוגיה בוצעה במחלקה הייעודית במכון הביולוגי עוד טרם התפשטות נגיף הקורונה והיא מוגנת בפטנט עולמי.

הטכנולוגיה ניתנת ליישום במגוון אפליקציות נוספות כגון צבע, חומרי בניה, פלסטיק, מסננים ופילטרים ועוד מגוון מוצרי טקסטיל.


מנכ״ל הדסה, פרופ׳ זאב רוטשטיין יקיים כמובן את הוראת הסגר ע״פ קביעת משרד הבריאות, כיוון שנמנה על נוסעי טיסת אל על מדובאי בה נמצאו 4 מאומתים.

פרופ׳ רוטשטיין מבקש לציין כי באם אכן משרד הבריאות הכניס לסגר כ-250 נוסעים שישה ימים לאחר הגעתם ארצה, הרי שמדיניות זאת שגויה.

חשוב לציין כי אין דיווחים על הדבקות במטוסים ואם היה חשש להדבקה היה צריך להכניס את המגעים הראשוניים לסגר ברגע נחיתתם.

בנוסף מציין פרופ׳ רוטשטיין כי כיוון ששמר על כללי הזהירות וכיוון שהשתמש במסיכה אקטיבית אנטי-ויראלית חדשנית, פרי פיתוח המכון הביולוגי בנס ציונה, חברת Tera Novel והדסה, שאושרה בימים האחרונים על ידי משרד הבריאות, הוא משוכנע שהדבקה במקרה שלו היתה בלתי אפשרית.


בתמונה: המסכה החדשה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: