תגובות

זוג כבני 60 נהרגו בתאונת בין רכב למשאית בכביש 90 סמוך לעוג'א | תיעוד

בעל ואישה כבני 60 נהרגו בתאונה חזיתית בין משאית לרכב פרטי בכביש 90 סמוך לעוג'א אתחתא שבבקעת הירדן.

תיעוד רגע התאונה ממצלמות אבטחה.


בשעה 11:13 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי בכביש 90 סמוך לעוג'א אתחתא. לאחר חילוץ של לוחמי האש, חובשים ופראמדיקים של מד"א ביצעו בדיקות רפואיות בגבר בן 60 שהיה לכוד ברכבו ללא סימני חיים וקבעו את מותו. אישה כבת 60 שחולצה מהרכב טופלה בשטח ולאחר פעולות החייאה ממושכות נקבע מותה ע"י רופאה צבאית. סה"כ בתאונה 2 הרוגים, בעל ואישה כבני 60.

מתנדבי זק״א מחוז ש״י צוות בנימין טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

ההרוגים בתאונה הם: משה ושמחה נזרי ז"ל ממגדל העמק.

יהודה נזרי, בנם של משה ושמחה סיפר על הרגע שבו גילה על האסון: "נכנסתי לראות את הסרטון, ואמרתי 'כלי רכב כמו של ההורים שלי'. בלב הרגשתי – אמרתי אתקשר לאימא. היא לא ענתה, אז אמרתי שהם בטח בארוחת בוקר. אחרי חצי שעה הקישו בדלת וראיתי קצין משטרה".


צילום: עידן תורג'מן תיעוד מבצעי מד"א.

חובש בכיר במד״א יונתן שנבאי סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו שמדובר בתאונה חזיתית קשה מאוד בין רכב פרטי ומשאית. שני נוסעי הרכב גבר ואישה כבני 60 היו לכודים ברכב כשהם מחוסרי הכרה וסובלים מפגיעות קשות בגופם, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות, הגבר היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו בזירה. האישה שחולצה מהרכב הייתה מחוסרת הכרה, ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות אבל לאחר זמן ממושך של טיפול רפואי אינטנסיבי נאלצנו לקבוע את מותה. נהג המשאית שנפגע באורח קל טופל במקום ופונה לבי"ח כשמצבו קל.“

צילום: ביטחון בקעת הירדן.

רשף יוסי דהרי מפקד המשמרת בכבאות והצלה: "מדובר בתאונת דרכים בין משאית לרכב פרטי. נהג הרכב הפרטי היה לכוד במקומו. לבקשת גורמי הרפואה ביצענו חילוץ של נהג הרכב. לצערי לאחר החילוץ גורמי הרפואה קבעו את מותו".

צילום: דוברות כבאות והצלה יו"ש.

יצחק צייגר מתנדב זק״א מחוז ש״י: ״מדובר בתאונה עם מעורבות משאית ורכב פרטי, כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפרטי מרוסק לגמרי, גבר ואישה כבני 60 נוסעי הרכב סבלו מפגיעות קשות מאוד, צוותי הכיבוי פעלו במקום כדי לחלצם, לצערי לאחר פעולות החייאה פראמדיקים של מד״א וצה״ל נאלצו לקבוע את מותם של השניים.״


צילום: זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: