תגובות

שר הבריאות אדלשטיין: "רגוע לגבי טיב החיסונים – בשבועות הקרובים נילחם בפייק ניוז" | צפו

בדיון בנושא היערכות מערכת הבריאות לחיסוני הקורונה שמתקיים בשעה זו בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת בראשות ח"כ חיים כץ, אמר שר הבריאות יולי יואל אדלשטיין: ""אני רגוע לגבי טיב החיסונים. הם נבדקו בכל צורה אפשרית. גם אתמול אדם שאני מאוד מעריך באופן אישי, הרב אלימלך פירר, הוציא, על דעת כל גדולי ישראל, קריאה ללכת להתחסן. מיטב הרופאים איתם דיברתי גם מאשרים את בטיחות החיסונים. בנושא של היערכות לוגיסטית, תיעדופים, היערכות קופות חולים אני רגוע."

דבריו של שר הבריאות בוועדה.


עוד הוסיף שר הבריאות: "המשימה העיקרית שלי היא להילחם בפייק ניוז בשבועות ובחודשים הקרובים. אני רואה לאורך התקופה כל מיני אנשים, כולל חברי כנסת, שמתחילים להפיץ פייק ניוז, לדבר על 'חיסונים מסוכנים', וקוראים לאנשים לא להתחסן. לאנשים האלו לא רק שאין טיפת אחריות, גם לא הכנה למצפון.

אתה לא רוצה להתחסן – אל תתחסן. אבל אל תיכנס לתחומים שאתה לא מבין בהם ואל תפיץ את הדברים האלה. אולי כך תגרום למישהו שישמע לשטויות האלה, לא יתחסן ותגרום לו למות. לא כל כותרת, לא כל ידיעה צריכה למשוך תשומת לב.

אנחנו נמסור את כל המידע ונעקוב מעקב צמוד על מה שקורה לכל אחד מהמתחסנים. אנחנו ערוכים בישראל עם 4 קופות החולים. אמרנו 27 לחודש שזה התאריך. יש את כל הסיכויים שנקדים. כבר שבוע הבא הצוותים הרפואיים ולאחר מכן כלל האזרחים. לא ניתן לעם ישראל שום חיסון שאנחנו לא סומכים עליו במאה אחוז".


שידור חי.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: