בית המשפט הורה לתקן את כתב האישום נגד נתניהו

שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים הורו היום (שני) לפרקליטות לתקן את כתב האישום בתיקי האלפים, כך שתהיה הפרדה בין נתניהו לבני משפחתו, ויהיה פירוט ככל האפשר של טובות ההנאה שניתנו בתיק 4000, והזמנים בהם ניתנו.

"ככל שטענת המאשימה, בסעיפים השונים של כתב האישום, היא כי דרישות של בני המשפחה וקבלת טובות הנאה על ידיהם נעשו בידיעת הנאשם, עליה לציין זאת במפורש בכתב האישום", אמרו השופטים.

השופטים התייחסו גם לטענת רה"מ שלא נמסר עותק של כתב האישום ליו"ר ועדת הכנסת: "הנאשם החליט, משיקוליו, לוותר על בקשת החסינות בטרם נדונה. משכך, התייתר הצורך בקיום הליך בפני ועדת הכנסת. במצב הדברים האמור, לא ניתן לומר כי נפגעה באופן מהותי זכות כלשהי של הנאשם".

ראש הממשלה נתניהו אמר בתגובה:

"מסע הצייד קורס: בית המשפט הסכים היום עם פרקליטי ראש הממשלה והורה לפרקליטות לתקן את כתב האישום המגוחך שהגישו מפני שהוא ״חסר פרטים מהותיים ורלוונטיים״.

במילים אחרות, אין בו ראיות ועובדות. בכתב האישום אין ראיות ועובדות מפני שהן לא קיימות במציאות.

יש לדחות את כל התיקים שנתפרו נגד ראש הממשלה, מפני שהם מלאים בכל כך הרבה פעולות חמורות. הנה רק מקצתן: סחיטה באיומים של עדים, איומים בהריסת חייהם האישיים של עדים אם לא ישנו את גירסתם, ניגוד עניינים של החוקרים, הוכחות לכך שבכירי המשטרה והפרקליטות טייחו חקירות מסיבות פוליטיות כדי להבטיח את המשך תפירת התיקים נגד ראש הממשלה נתניהו.

שוב הוכח כי לא חיפשו עבירה אלא המציאו עבירה כדי להביא את ראשו של ראש הממשלה."

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: