תגובות

‏צעירה בת 25 נהרגה בתאונה קשה בכביש 412 – שני בני אדם נוספים נפצעו קשה

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי לשלושה נפגעים בהם אישה בת 25 וגבר בן 30 שניהם במצב קשה עם חבלת ראש וקבעו את מותה של אישה נוספת בת 25, בזירת תאונת דרכים עם מעורבות שני רכבים פרטיים בכביש 412 סמוך לבית דגן.

בשעה 16:46 התקבל דיווח על תאונה קשה בכביש 412 ממחלף שפירים לבית דגן. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותה של אישה בת 25 ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר ושמיר-אסף הרופא 2 פצועים, בהם גבר כבן 30 עם חבלת ראש במצב קשה ואישה כבת 25 במצב קשה עם חבלת ראש.


מחקירת התאונה עולה כי נהג התנגש ברכב שחיכה ברמזור אדום ובו היו שתי הצעירות.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פראמדיק רכוב על אופנוע מד"א משה גלבשטיין סיפר: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד. הרכבים היו ממש מרוסקים עם פגיעות פח קשות מאוד ועמוד הרמזור שנפגע מאחד מהם נטה על צידו. הגבר שנפגע באורח קשה בראשו טופל בשטח ופונה בניידת טיפול נמרץ לבי"ח שמיר-אסף הרופא. 2 הנשים שהיו מחוסרות הכרה חולצו מהרכב ע"י הצוותים הגדולים של מד"א תוך כדי טיפול רפואי, אחת מהן הייתה ללא דופק וללא נשימה ופונתה תוך כדי ביצוע פעולות החייאה לבי"ח שמיר-אסף הרופא הסמוך והשניה שנפגעה קשות בראשה פונתה לבי"ח שיבא בתל השומר."

צילום: ליאור פז תיעוד מבצעי מד"א.

אברהם יוספוב חובש איחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה באחת הנפגעות בזירת התאונה, בהמשך היא פונתה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי החייאה. גבר בן 30 ואישה בת 25 פונו אף הם במצב קשה לבית החולים בניידות טיפול נמרץ".צילום: דוברות איחוד הצלה.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: