הרוג בן 28 ופצוע קשה בתאונה בגליל העליון

נהג רכב בן 28 נהרג בתאונה עצמית בכביש 8544 סמוך לקיבוץ תּוּבַל. כמו כן: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנפגע קשה שהיה עמו ברכב.

בשעה 16:25 התקבל דיווח על רכב שהתהפך לוואדי בכביש 8544 סמוך לתובל בגליל העליון.


לאחר פעולות חילוץ מורכבות, חובשים ופראמדיקים דיווחו על גבר בן 28 תושב דיר אל אסד ללא סימני חיים וקבעו את מותו. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לתושב טבריה שהיה עמו ברכב ופינו אותו במצב קשה.

במהלך הטיפול הרפואי בפצוע התאונה נזרקו אבנים על האמבולנס, שימשתו הקדמית נופצה והאמבולנס הושבת. בדרך נס איש מצוות מד"א לא נפגע. תוגש תלונה במשטרה ובמד"א רואים את האירוע בחומרה וסומכים על רשויות האכיפה שימצו את הדין עם הפורעים ובכך יעבירו מסר חשוב. עלינו כחברה לגנות כל אלימות מהסוג הזה כנגד צוותי רפואה.

בוחני תאונות דרכים נמצאים במקום וחוקרים את נסיבות התאונה.

פראמדיק מד"א יניב מילשטיין וחובש רפואת חירום חוסיין אסדי סיפרו: ״כשהגענו למקום ראינו את הרכב הפוך בוואדי ובתוכו גבר כבן 30 לכוד כשהוא מחוסר הכרה. לאחר פעולות חילוץ מורכבות ביצענו בו בדיקות רפואיות מקיפות אך הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום.“

מוסטפה עבד אסדי חובש של איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עצמית – רכב שנפל לוואדי. נהג הרכב נהרג ונוסע שהיה עמו נפצע קשה. בסיוע חובשים נוספים של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני לפצוע שפונה ע"י ניידת טיפול נמרץ של חיאן למרכז הרפואי לגליל בנהריה".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: