‏ח”כ יאיר גולן החליט שבבחירות הבאות ייצטרף למפלגת מרצ

סגן הרמטכ״ל לשעבר ח״כ יאיר גולן הכריז על הצטרפותו הרשמית למרצ וקרא לגורמים נוספים להצטרף. ״מרצ בהנהגת ניצן הורוביץ היא המפלגה היחידה שלא שיקרה ולא בגדה בבוחריה לאורך כל שנות קיומה. היא מפלגה שנותרה לאורך כל הדרך נאמנה לערכי היסוד שלה: חתירה לשלום, שוויון, צדק חברתי, שותפות יהודית-ערבית, חופש דת וחופש מדת", אמר יאיר גולן.

עוד הוסיף: ״אין מקום להקמת מפלגות נוספות בשמאל. מרצ חייבת לשאוף לייצג את הציבור הדמוקרטי בישראל ולקדם את ערכיו ותפיסת עולמו. אי אפשר יותר לשבת מנגד כשמדינת ישראל מתדרדרת לתהומות של שחיתות, לאומנות, גזענות והדתה. אין לנו יותר את הפריווילגיה לטהרנות. בישראל 2020 מרצ היא הבית היחיד של השמאל הציוני״יו״ר מרצ, ח"כ ניצן הורוביץ: "מרצ היא מפלגת השמאל היחידה, והכוח היחיד בין יש-עתיד והמשותפת. היא גדולה מספיק ותגדל עוד יותר בשביל להכיל בתוכה את השמאל הציוני וגם לחזק את השותפות היהודית-ערבית ולהיות הבית הפוליטי של המחאה. מרצ בהנהגתי מסתערת על קולות מצביעי השמאל שהלכו למרכז, במטרה להגדיל משמעותית את כוחו של השמאל ולגרום למי שחושב שמאל, ומאמין בשמאל – שיצביע שמאל".

ח"כ הורוביץ הוסיף, "בבחירות הבאות, מרצ תהיה הציר המרכזי של השמאל הישראלי והיא שמה לה למטרה להחזיר מנדטים שנכזבו ממפלגות שקרסו כמו העבודה וכחול-לבן. לח״כ יאיר גולן תפקיד חשוב במאמצים אלו. ח"כ גולן התמודד עם מרצ בשתי מערכות הבחירות האחרונות ותרם למאמץ המשותף בחריצות רבה. מרצ צופה שבשבועות הקרובים דמויות נוספות יודיעו על התפקדות למפלגה והפיכתה לאלטרנטיבה אידיאולוגית למפלגות המרכז-ימין".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: