תגובות

דרור סופר בן 82 נהרג מפגיעת רכב במהלך הפגנה בצומת סביון

צוותי הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני למפגין (הולך רגל) בן 82 שנפגע מרכב פרטי בצומת סביון, בבית חולים נקבע מותו.

בשעה 17:49 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב, בדרך חטיבת אלכסנדרוני בקרית אונו. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר בן 82 במצב קשה, עם פגיעת ראש. בבית חולים התדרדר מצבו ולאחר זמן קצר נקבע מותו.


ההרוג הוא דרור סופר, אביה של מנכ"לית פייסבוק ישראל, עדי סופר תאני.

‏סופר, אב לשלוש בנות וסב לשלושה נכדים, היה בגרעין הנח״ל ועבד שנים רבות כאדריכל עצמאי.


מהדגלים השחורים נמסר כי "בתאונה שאירעה בצומת סביון אכן היה מעורב מפגין. אנו מבקשים להבהיר שמדובר בתאונה ולא בניסיון מכוון. תנועת הדגלים השחורים אבלה על לכתו בטרם עת של דרור סופר ז״ל. דרור אהב את המדינה ולחם יחד איתנו כל שבת למען מדינה טובה ונקיה משחיתות. יהי זכרו ברוך."

מהמשטרה נמסר כי "בוחני התנועה של משטרת ישראל בודקים את נסיבות התאונה, כאשר נהג הרכב המעורב במקום ואין מדובר בפגע ברח ולא עולה חשד לפגיעה מכוונת."

פאראמדיקית מד"א עליסה שומנסקי וחובש על אופנוע מד"א, יוסף נהון סיפרו: "היינו בסמוך למקום והזעיקו אותנו לתאונה ראיתי גבר כבן 82 שוכב על הכביש ובסמוך רכב פרטי עם שמשה מנופצת, הפצוע היה מחוסר הכרה וסבל מחבלת ראש קשה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה ויציב. בדקנו גם נהגת הרכב צעירה בשנות העשרים והיא לא נזקקה לטיפול."

דברי מאיר שלו, חובש איחוד הצלה.
מאיר שלו חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון למקום סיפר: "מדובר בהולך רגל כבן 60 שנפגע מרכב פרטי, הוא סבל מחבלת ראש קשה. הענקתי לו סיוע רפואי מציל חיים ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ כאשר מצבו מוגדר בשלב זה קשה".


צילום: דוברות איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: