תגובות

פגע וברח בירושלים: שני הרוגים וחמישה פצועים מפגיעת אוטובוס סמוך לקבר רחל

תאונת פגע וברח: לפני זמן קצר הוזעקו כוחות המשטרה סמוך למעבר רחל, בעקבות דיווח על אוטובוס שפגע בהולכי רגל ולאחר מכן עזב את המקום. נקבע מותם של שני פצועים וחמישה נוספים פונו לבית חולים במצב קל.

בשעה 05:37 התקבל דיווח על תאונת דרכים, אוטובוס ריק מנוסעים (ככה"נ פלשתינאי) שפגע בכ- 7 הולך רגל (ככה"נ פועלים פלשתינאים) סמוך ליציאה מבית לחם בדרך חברון, באזור קבר רחל.


חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של שני גברים כבני 30 והעניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק 5 פצועים, גברים כבני 30 במצב קל. גבר נוסף במצב קל מפונה ע"י הסהר האדום לשטח הרשות.

השוטרים הצליחו לאתר את האוטובוס, אך הנהג נמלט ונפתחה חקירה וסריקות נרחבות לאיתור זהותו במטרה להביאו לחקירה.

אחרי זמן קצר איתרו הכוחות את החשוד בן 47 תושב מזרח ים, לאחר ששב לזירת התאונה, ועצרו אותו לחקירה.

בוחני תאונות הדרכים וחוקרי המז"פ של המשטרה נמצאים בזירה ואוספים ראיות וממצאים, על מנת להגיע לחקר האמת באשר לנסיבות התרחשות התאונה.

מתנדבי זק״א צוות ירושלים טיפלו בכבוד המת בזירה. גופות שני ההרוגים הועברו למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי.


קרדיט: דוברות המשטרה.

הפאראמדיק של מד"א ינאי לוי ואילן גור ארי סיפרו: "כשהגענו, במקום הייתה המולה, ביצענו מייד סריקה מהירה ועשינו מיון ראשוני לנפגעים, גבר כבן 27 היה לכוד מתחת לאוטובוס וחולץ כשהוא מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק, הוא סבל מחבלה רב מערכתית, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. 6 פצועים, שכבו במקום, אחד היה בהכרה מעורפלת והשאר בהכרה מלאה, הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני בשטח ופינינו 5 מהם לבתי החולים בירושלים, הפצוע השישי פונה ע"י הסהר האדום לשטח הרשות."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חיים בלך מתנדב זק״א שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס, הולכי רגל ומספר רכבים פרטיים. נהג האוטובוס ככל הנראה איבד שליטה ופגע ב-2 הולכי רגל (פועלים פלשתינאים) וברכבים, הולך רגל כבן 30 נלכד מתחת לאוטובוס כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א נאלצו לקבוע את מותו במקום, מותו של הולך רגל נוסף נקבע עם הגעתו לביה״ח, 5 פצ׳ נוספים פונו במצב קל.״

צילום: דוברות זק״א.


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: