בפעם השנייה בארבע שנים: הגננת שולי צרפתי מאשקלון הורשעה בתקיפת ילדים בגן שניהלה

בפעם השניה בארבע שנים, גננת מאשקלון הורשעה בתקיפת ילדים בגן אותו ניהלה. בית משפט השלום באשקלון הרשיע הבוקר את הגננת שולי צרפתי מאשקלון בכך שתקפה קטין במהלך ארוחת בוקר בגן שלה לפני כשנתיים.
בשנת 2016 הורשעה הגננת בתקיפה בנסיבות מחמירות אבל אז שמה לא הותר לפרסום.

מפרקליטות מחוז דרום נמסר בתגובה להרשעתה:בית משפט השלום באשקלון קיבל היום את עמדת הפרקליטות והרשיע את הגננת שולמית צרפתי בתקיפת קטין בן כשנתיים, בגן שניהלה בביתה באשקלון.
הנאשמת הורשעה בכך שתקפה את הקטין על רקע סירובו לאכול את המזון שהוגש לו.
לאחר ניהול המשפט ושמיעת הראיות בתיק, אימץ בית המשפט את גרסת הסייעת בגן שהייתה עדת ראיה לאירוע התקיפה, אותה מצא כמהימנה ואותנטית, ודחה את כל טענות ההגנה של הנאשמת.

מצלמות האבטחה של הגן לא תיעדו את האירוע עצמו, אך בבית המשפט הוצג מלוא התיעוד מכל המצלמות שתמך בגרסתה של הסייעת, אשר הביאה להרשעתה של הגננת בדין בזכות אזרחות טובה שהפגינה ולא נותרה אדישה למה שהתרחש בגן.

בית המשפט ציין בהכרעת הדין לאחר שצפה בכלל המצלמות, כי "לא ניתן לטעות במראה עיניים, גם לא בתחושת אי הנעימות הרבה המתעוררת מצפיה בנאשמת ומהתנהלותה בתיעוד הקיים…בכל הנוגע לנצפה מיום האירוע עצמו, התיעוד מלמד על פער גדול מאד בין התיאור שנמסר על ידי עדות ההגנה ובין הנצפה: התנהגות הנאשמת קרה, תנועותיה חדות ותקיפות, הילדים מועברים ממקום למקום במשיכה ובתנועות חדות, לא נראה קשר עין עם הילדים, לא מגע רך או חם".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: