הושג הסכם בין משרדי החוץ: ישראלים יוכלו לטוס לאמירויות כבר בימים הקרובים

שלום سلامPEACE

הושג סיכום בין משרד החוץ הישראלי למשרד החוץ האמיראתי: ישראלים יוכלו לטוס לאמירויות כבר בימים הקרובים.


עד שייכנס הסכם הפטור מויזות לישראלים הטסים לאמירויות, בשורה משמחת לציבור הישראלי:

משרדי החוץ של ישראל והאמירויות סיכמו על הסדר ביניים במסגרתו חברות התעופה הישראליות יסדירו בהליך ייעודי אשרה אלקטרונית לכלל הנוסעים הישראלים על טיסותיהם.

שר החוץ גבי אשכנזי, שוחח עם עמיתו האמירתי בניסיון לאפשר לישראלים להגיע לאמירויות עוד בטרם יכנס ההסכם הרשמי לתוקף. בעקבות הנחיית השר, פנו אנשי האגף הקונסולרי במשרד החוץ לעמיתיהם באבו דאבי במטרה למצוא פתרון בינים עד לכניסת ההסכם לתוקף.

משרד החוץ פועל בימים אלו להביא למימוש הסכם הפטור מויזות לישראלים המבקשים להגיע לאמירויות. היום העביר משרד החוץ איגרת רשמית למשרד החוץ האמירתי ובו הודעה על אישרור הסכם הפטור מאשרות לתיירים ואנשי עסקים. על פי ההסכם, מרגע העברת האיגרות ההדדית, נספרים 30 יום עד לכניסת ההסכם לתוקף.


החל מ- 13.12.2020 אל על תפעיל 14 טיסות שבועיות לדובאי, באיחוד האמירויות.

מחיר החל מ- $299

החברה תפעיל 3 טיסות בימים ראשון וחמישי ו-2 טיסות בשאר ימי השבוע. טיסות החברה יבוצעו במטוסי ה-737-900 ובמטוסי הדרימליינר 787 החדישים של החברה.

הטיסות יבוצעו בכפוף לקבלת כלל האישורים מהרשויות הרלוונטיות. יתכנו שינויים בלוחות הזמנים.

מחירי כרטיס טיסה לדובאי (הלוך ושוב):
כרטיס במחלקת תיירים, לא כולל כבודה והושבה ((Lite, החל מ – $299.
כרטיס מחלקת פרימיום, החל מ – $599.
כרטיס מחלקת עסקים, החל מ – $899.

המחירים כוללים מיסי נמל.

מיקי שטרסבורגר, סמנכ"ל המסחר באל על, התייחס לתחילת מכירת הטיסות לדובאי: "שלושה חודשים לאחר שהפעילה אל על את הטיסה המסחרית ההיסטורית הראשונה בין ישראל ואיחוד האמירויות, אשר הייתה גם הטיסה הישראלית הראשונה לחלוף מעל ערב הסעודית, אנו שמחים להודיע על תחילת פעילות סדירה לאיחוד האמירויות ואנו נרגשים לקראת הפגישה המחודשת עם לקוחותינו בטיסות ישירות לדובאי. נשלב את מטוסי הדרימליינר בפעילות בנתיב ונציע לנוסעינו מחירים אטרקטיביים בכלל מחלקות השירות. לקוחות מועדון הנוסע המתמיד ייהנו מכרטיסי בונוס במחיר מופחת לרגל השקת הפעילות."

מחברת אל על נמסר כי "אנו פועלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולתו הכחול, מידע לגבי התנהלות בשדה התעופה ובטיסות אל על בעידן הקורונה, ניתן למצוא באתר אל על. הכניסה לישראל אפשרית לבעלי דרכונים ישראלים בלבד, בהתאם להנחיות הממשלה, לפרטים נוספים ועדכונים פנו לאתר משרד הבריאות."

(צילום: עמוס בן גרשום לע"מ)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: