המרכז הרפואי פדה-פוריה קיבל תו ירוק ממכון התקנים בישראלי

ביום חמישי, 12.11.20 התקיים במרכז הרפואי פדה-פוריה טקס הענקת התו הירוק מטעם מכון התקנים הישראלי. התו אשר מעיד על שירות בעל מודעות גבוהה לסביבה, הפחתת השימוש בחומרים מסוכנים והתייעלות אנרגטית, הוענק בטקס מצומצם על ידי ד"ר גלעד גולוב, מנכ"ל מכון התקנים.

שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי ציין בפתח הדברים, "הצבנו לעצמנו את נושא המודעות לסביבה וקבלת תו התקן הירוק, כיעד בתוכנית העבודה ולאחר תהליך רציני ויסודי של כשנה וחצי , אני שמח לבשר שהשלמנו את המשימה החשובה הזו".

לדברי שאדי באדר, סגן המנהל האדמיניסטרטיבי ויו"ר ועדת איכות סביבה "ביוני 2020 נערך במרכז הרפואי מבדק התו הירוק, אותו הובילה לשכת המנהל האדמיניסטרטיבי. לשמחתנו עברנו את המבדק בהצלחה. עם קבלת התו המרכז הרפואי מצטרף לקבוצה מצומצמת של מרכזים רפואיים בעלי תו ירוק מטעם מכון התקנים. אנו מודים לעובדים אשר לקחו על עצמם את יישום השינויים, ובעיקר למחלקות רכש ציוד משקי, הנדסה אחזקה ובינוי, משק, הממונה על החומרים המסוכנים, שנוע, גינון, מערכות מידע ולמפקחת בריאות הסביבה, שהשקיעו ועמלו רבות על איסוף הנתונים, הכנת המבדק ויישום ההוראות בהתאם להנחיות הגוף הבודק".

ד"ר גלעד גולוב מנכ"ל מכון התקנים ברך את המשתתפים ואמר: "אני חייב לשבח את בית החולים שגם בימים אלה של התמודדות מורכבת עם מגפת הקורונה מצאתם לנכון להמשיך ולקדם את תוכניות הקיימות. זה מעיד על ארגון שחושב קדימה ורואה את העתיד ואני מצדיע לכם".

ד"ר ארז און , מנהל המרכז הרפואי פדה-פוריה סיכם: "חרטנו על דגלנו את קידום האיכות והמצוינות ואנחנו פועלים לקדם את המרכז הרפואי במגוון של תחומים. קבלת התו הירוק היא עוד הוכחה למחויבות העמוקה של כלל צוות המרכז הרפואי לשמירה על הסביבה. אנו גאים לקבל את התו ולאמץ תפיסת עולם ששמה את המודעות לשמירה על הסביבה במרכז הפעילות הארגונית".

חברי הועדה לאיכות הסביבה אשר ביצעה את התהליך מול צוות מכון התקנים הם , שאדי באדר (יו"ר הועדה), תגל צרפתי, אלכס שלמנזון, לאה כרם, ראיף סעב, עופר רוקמן, ג'מאל זריקי, ד"ר נועם שחם הדרי וג'נאן חוסין.

צילום: מיה צבן, דוברת המרכז הרפואי פדה-פוריה.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: