תגובות

פולארד אדם חופשי, ילד ננשך בחוות תנינים בערבה | כותרות השבת

ראש הממשלה בנימין נתניהו בירך הערב על כך שהוסרו המגבלות מעל ג'ונתן פולארד.

מוקדם יותר, משרד המשפטים בארצות הברית הודיע כי ועדת השחרורים החליטה שלא להאריך את ההגבלות שהוטלו על המרגל היהודי-אמריקני ג'ונתן פולארד, לאחר שחרורו מהכלא לפני כחמש שנים. כעת, בגיל 66, יוכל פולארד לעזוב את ארצות הברית לכל יעד שירצה – כולל ישראל.


משרד הבריאות עדכן כי נכון לעכשיו מעודכנים במערכת 763 חולי קורונה חדשים מאתמול.

במסגרת תקרית בחוות תנינים בערבה, ילד פונה במסוק עם פציעה קשה ביד והובהל לניתוח. אימו שיחזרה בבית החולים: "כמעט יצאנו והילד רצה ללכת שוב. שמעתי צעקות, היד הייתה כמעט תלושה". בעל חוות התנינים: "יש פה היסטריה מיותרת, זה שווה ערך לנשיכה של כלב". המשטרה מתחקרת את נסיבות האירוע.

אדם נורה למוות ברחוב המעפילים ברמלה. לאחר אירוע ירי, בו נורו שני בני אדם, הם הגיעו עצמאית לבית החולים אסף הרופא, שם קבעו הרופאים את מותו של אחד מהם. כוחות משטרה שהגיעו לזירה בודקים את נסיבות האירוע.

פעילת הליכוד אורלי לב ופעיל "קריים מיניסטר" סדי בן שטרית צפויים להיחקר בקרוב. בן שטרית השווה את נתניהו להיטלר, ואילו לב אמרה דברים דומים כלפי התובעת במשפט ראש הממשלה ליאת בן ארי.


קרדיט: דוברות כב"ה.

מזג האוויר החורפי הביא איתו כמויות גשם גדולות שגרמו להצפות במספר מוקדים ברחבי הארץ. 22 בני אדם חולצו מהצפות בבנייני מגורים ברחוב העצמאות בנס ציונה. הדיירים פונו לבתים של קרובי משפחתם באזור ולא היו נפגעים. באור יהודה נהגים חולצו לאחר שנתקעו ברכבם. בחרמון ירד שלג ראשון לעונה.

מראשון לציון, קרדיט: דוברות כב"ה.

אמש סוכם כי חברת אסטרהזניקה הבריטית תספק לישראל כ-10 מיליון מנות חיסון נגד נגיף הקורונה, שישמשו כ-5 מיליון אזרחים. זוהי כמות החיסונים הגדולה ביותר שתגיע לישראל, והתאריך המשוער לאספקה הראשונית הוא המחצית הראשונה של שנת 2021 – בכפוף לאישורים.

כ-40 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע חלקם טיילו במגפים ומטריות . 2500 מבקרים בחרו ללון בחניוני הלילה ברחבי הארץ. בין האתרים הבולטים: עין גדי עם 1400 מבקרים, בית גוברין ומצדה עם כ-1100 מבקרים בכל אחד מהאתרים.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: