חטפו ואיימו עם נשק: המשטרה פענחה אירוע חטיפה ותקיפה שאירע ברמלה

חוקרי משטרת רמלה סיימו השבוע את חקירתם של שלושה חשודים (23,16,17) תושבי העיר שנעצרו בחשד שחטפו וסחטו באיומי נשק תושב רמלה.

תחילתה של החקירה בתאריך 8/11/20 בדיווח שהתקבל במשטרה על אדם שהוכנס בכוח לרכב באחת השכונות ברמלה.פעילות מבצעית וחקירתית של שוטרי תחנת רמלה, הביאו לאיתורם ולמעצרם של החשודים במעורבות באירוע ולאיתורו של הקורבן שנמצא חבול ומפוחד.

מהחקירה עלה חשד כי על רקע סכסוך אישי בין החשוד הבגיר למתלונן, קבע החשוד מפגש עם הקורבן וביחד עם שני חבריו הקטינים חטפו את המתלונן בכוח. החשודים היכו את המתלונן, הכניסו אותו לרכב תוך כדי איומים בנשק כי ירו בו ובמהלך הנסיעה כיסו את ראשו והובילו אותו למקלט בעיר.

עוד עלה מהחקירה כי החשודים הושיבו את הקורבן במקלט והמשיכו לאיים עליו באמצעות נשק וסכינים. בסיום החזירו החשודים את הקורבן לביתו.

מיד לאחר האירוע איתרו השוטרים את הרכב ובו שני חשודים כשברשותם סכין וחומר החשוד כסם. החשוד השלישי אותר בביתו ובחיפוש שערכו הבלשים נמצא נשק מאולתר מסוג קרלו בו על פי החשד איימו על הקורבן, בנוסף נתפסה תחמושת , מטען צינור וחומר החשוד כסם.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בראשל"צ ועם סיום החקירה הגישה פרקליטות מחוז מרכז כתב אישום ובקשה למעצרם עד לתום ההליכים בגין סחיטה באיומים, חטיפה לשם סחיטה, נשיאה והובלת נשק ועבירות נוספות.(קרדיט צילום: דוברות המשטרה)


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: