שר החינוך גלנט הגיע לבית אל: "שמח שהפרויקט שהתחלנו כאן קורם עור וגידים, נמשיך ונבנה"

שר החינוך יואב גלנט הגיע לביקור בבית אל וחילק מעל 130 מחשבים לטובת תלמידי היישוב, במסגרת פרויקט חלוקת המחשבים הארצי של משרד החינוך.

השר גם סייר באתר הבנייה במקום וצפה ב-300 יחידות הדיור שהיה שותף בקידום בנייתן בתפקידו כשר הבינוי והשיכון ושמע על הקושי להוציא לפועל את בניית 350 יחידות הדיור הנוספות שאושרו לבנייה, בגלל נוכחות חטמ"ר בנימין בשטח הרלוונטי.


שר החינוך יואב גלנט: "אני שמח שהפרויקט שהתחלנו כאן ביחד עם ידידי שי אלון קורם עור וגידים עם 300 יחידות דיור שנבנות. אנחנו בקרוב נמשיך ונבנה את מה שקיבל תוקף אחרי שנמצא מקום ראוי ומכובד לחטמ"ר. יש פה גם עניין היסטורי רב חשיבות. אנחנו נמצאים על חורבות יישוב שחרב כאשר נכבשה ארץ ישראל על ידי הרומאים. להקים כאן יישוב יהודי מתחדש זה הדבר הראוי ביותר שאפשר לעשות".

ראש מועצת בית אל שי אלון: "השר גלנט שותף פעיל בבניית ארץ ישראל וההתיישבות ביהודה ובשומרון. הוא היה זה שהוביל את תכנון 350 יחידות הדיור ולא בכדי הזמנו אותו לכאן שבועיים אחרי שהתכנית נכנסה לתוקף. עכשיו המשימה שלנו היא לבנות את 350 יחידות הדיור הללו על ידי העברת החטמ"ר מעבר לכביש ואז יהיו עוד ילדים וילדות שישחקו ברחובות בית אל".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: