‏חשד לרצח בגליל התחתון: גבר דקר את גרושתו אחרי תאונה – ונמלט

לפני זמן קצר בכניסה הראשית לעיר עראבה אירעה תאונת דרכים במעורבות של שני כלי רכב פרטיים. לאחר התאונה דקר נהג הרכב הפוגע את נהגת הרכב השני, גרם לפציעתה באורח אנוש ונמלט מהמקום.

האישה בת 37 פונתה למרכז הרפואי פדה פוריה ושם נקבע מותה.

כוחות משטרה בליווי מעבדה ניידת הוזנקו למקום ופתחו בחקירה ואיסוף ממצאים, כאשר החשוד המרכזי הינו הגרוש של האישה, תושב עראבה בן 40. סריקות נרחבות עדיין מבוצעות לאיתורו ולמעצרו.

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור החשוד- רביע כנאענה- ברצח כפי שנצפה על ידי עדים במקום.

כל היודע דבר על החשוד, מקום הימצאו או כל פרט שיש בו כדי לסייע למשטרה לאתר את החשוד מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל או תחנת משטרת משגב בטלפון שמספרו 04-9904444

בשלב זה לאחר הערכת מצב בראשות מפקד המחוז החקירה הוטלה על היחידה המרכזית והחקירה בעיצומה.

תמונות מזירת הארוע ותמונת החשוד קרדיט: דוברות המשטרה.

חובש רפואת חירום במד"א ענאן בדארנה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את האישה שוכבת ברחוב כשהיא מחוסרת הכרה, ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים והנשמות, העלינו אותה לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותה לביה"ח תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבה קריטי."

ח״כ עאידה תומא-סלימאן על הרצח בעראבה: ״מה שהתחיל כתאונת דרכים התגלה כרצח מכוון של אישה על ידי בן זוגה לשעבר. ממה שלמדתי זה נראה כמו מקרה של אישה שסבלה מאלימות והיתה מוכרת לרשויות. אם הרוצח אכן שוחרר מהכלא עולים שוב הכשלים: אין שיקום מספיק, אין מעקב אחר גברים אלימים, ועדיין אין איזוק אלקטרוני. ורצח הנשים ממשיך.״

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: