יו"ר הקואליציה חה"כ מיקי זוהר ביקר בבית אל: "הדבר המתבקש – החלת הריבונות"

יו"ר הקואליציה חה"כ מיקי זוהר מהליכוד הגיע היום (ראשון) לביקור בבית אל ונפגש עם ראש המועצה שי אלון. במהלך ביקורו סייר בסמוך לאתר הבנייה של 300 יחידות הדיור הנבנות ביישוב ובנוסף דן בשאלת פינוי חטמ"ר בנימין שבשטחו אושרה בנייה של 350 יחידות דיור נוספות בסיועו של חה"כ זוהר.

ראש המועצה שי אלון: "חה"כ מיקי זוהר מחבר את ההתיישבות לשיח הציבורי. לא צריך לשכנע אותו כמה חשוב לנו להיות במקום הזה. בקשתנו הייתה שיפעל לקבלת תוקף ל-300 יחידות דיור ואנו כעת מבקשים את עזרתו בפינוי החטמ"ר כדי שנראה פה עוד 350 יחידות דיור ועוד משפחות צעירות שחיות ומסתובבות בבית אל".


חה"כ מיקי זוהר: "בסיור ביישוב ראינו אתרים היסטוריים שמוכיחים כי הארץ הזאת היא שלנו ונתנה לנו בזכות ולא בחסד. אפשר לומר בהתרגשות רבה שארץ ישראל שלנו לנצח ואף אחד לא יזיז אותנו מכאן. נטענו את שורשנו בצורה מאוד חזקה וצריך להמשיך את האחיזה שלנו בקרקע הזאת ולעשות את הדבר המתבקש – להחיל את הריבונות על כל ארץ ישראל משום שזאת הארץ שלנו ולא של אף אחד אחר. לגבי 350 יחידות הדיור תפקידנו להמשיך ולהעצים את בית אל. אנחנו צריכים להגיע ל-20 אלף תושבים בבית אל. הדבר הזה הוא אפשרי ואני עומד לרשותכם בכל נושא ובכל סוגיה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: