‏הליכוד בתגובה להפגנות: "למרות כל הסכמי השלום והחיסונים, לפיד ממשיך בפילוג"

גם השבת יצאו אלפי פעילי יש עתיד-תל"ם להפגין נגד הממשלה שנכשלה כלכלית ובריאותית.

הפעילים התפרסו ביותר מ-50 צמתים וגשרים ברחבי הארץ ואיתם חברי כנסת מסיעת יש עתיד-תל"ם. יחד הם קוראים להחליף את ממשלת נתניהו ולהבריא את ישראל, כי הגיע הזמן לממשלה שרואה את האזרחים.בתגובה להפגנות אמרו בליכוד כי "אחרי שבגיבוי רוב אזרחי מדינת ישראל ראש הממשלה נתניהו הביא שלושה הסכמי שלום, מביא מיליוני חיסונים ושומר על דירוג האשראי הגבוה של ישראל, מצער שבאופוזיציה בראשות יאיר לפיד ממשיכים בפילוג ובשיסוי ללא הפסקה. כנראה שלוירוס הקורונה יימצא חיסון, השאלה מתי ימצא חיסון לוירוס ה'רק לא ביבי'״.

ראש האופוזיציה, יאיר לפיד, אמר בתגובה לליכוד: הבקורת של נתניהו עלי הערב נועדה להסב את תשומת הלב מהמבוכה שגרמה מסיבת העתונאים שלו. נתניהו ניסה להתהדר בכך ש-32 מדינות הקדימו אותנו בהזמנת החיסון של פייזר ויקבלו אותו לפנינו. זו הוכחה נוספת לכשלונו המוחלט בטיפול במגיפה. אנחנו נמשיך לעבוד בשביל אזרחי ישראל בשעתם הקשה.

הדגלים השחורים בתגובה: "שבוע אחרי שביבי טען שמהפגינים מופעלים בידי האיראנים, עכשיו הוא משווה אותנו לווירוס הקטלני. מדובר באפס הגדול ביותר שאי פעם ישב בכסא ראש הממשלה, אדם מסית ועלוב, נעשה הכל כדי שיעלם מחיינו בבחירות הקרובות.״

מוקדם יותר אמרו בדגלים השחורים כי ״מקרי התקיפה הערב הם תוצאה ישירה של ההסתה של נתניהו. מדינת ישראל נמצאת בשבר הגדול ביותר בתולדותיה, זוהי הפעם הראשונה שבעת משבר העם מפולג- זהי מורשת נתניהו. הכל עדיף על המשך שלטונו של נתניהו- גם בחירות.״שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר ח"כ משה בוגי יעלון, שהיה הערב בצעדה על כביש 1, אמר: "שוב הלחץ והרוח הרעה המנשבת מבלפור, משפיעים כנראה על שיקול הדעת של מפקדים במשטרה. לא מאפשרים מחאה דמוקרטית ומפעילים אלימות מיותרת נגד אזרחים שוחרי חוק. את המחאה הזו – איש לא ישתיק! מחזירים את ישראל לשפיות ויושרה".


תגובות לכתבה:

 1. בנט לשלטון איש זך נקי טהור כי רק הימין ישלוט

  אם אין כלום למה מפחדים מחקירת עניין הצוללות .בוגי יעלון איש אמין מאוד ובעיני ראוי לצל"ש איש שאומר רק את האמת למה מנדלבליט לא שומע לו ולאחרים .הגיע הזמן לבדיקה ואם נצץתניהו יצא זכאי כולם יתנצלו לו נו קדימה לוועדת חקירה

  1. זבל בנט לא מאמינים לך צריכים לחקור אותך מדוע אתה פונה שמאלהבתיההיא צודקת מדוע לשמאל מותר לומר הכל ולימין אסור?

   בנט לא מאמינים לך צריכים לחקור אותך מדוע אתה פונה שמאלה

 2. חבצלת

  כפויי טובה אנרכיסטים מגובים ע'י מערכת המשפט על כל שלוחותיה משטרה וכמובן תקשורת אשפה.

 3. יג

  יעלון ולפיד אתם מסכנים למרות כל מה שאתם מדברים העם בוחר לימין ורוצה את נתניהו איך אומרים אכלתם אותה

 4. ל.

  בוגי תגיד תודה לביבי שהיתה שר הבטחון אצלו.אצל לפיד אתה יכול להמשיך עד עולם ח"כ פשוט.לפיד מתאים להיות ועד בית.גם זה גדול עליו.

 5. רפי לאופרט

  לפיד הוא ממחרחרי הריב הראשיים והקולניים ביותר בישראל. אף על פי שאין בדבריו דום דבר חדש, האיש ממשיך לספר מעדיות, להתביס, להמריד ללבטת יצרים בהפגנות סרק והתקשורת נוטפת ארס.
  על הציבור לסכור סאת היטב ביום הבחירות: האיד אינו ראוי להנהגה הלאומית.

כתיבת תגובה: