נהג בן 86 נהרג כתוצאה מהתהפכות רכבו באופקים

נהג רכב בן 86 נהרג כתוצאה מהתהפכות רכבו בכביש 241 בכיכר הסמוך לצומת הכניסה לעלה נגב.

בשעה 20:12 התקבל דיווח על רכב שהתהפך בכביש 241 סמוך לצומת עלה נגב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר בן 86 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


שוטרים ובוחני תאונות דרכים של משטרת ישראל נמצאים במקום. נסיבות התאונה בבדיקה.

פראמדיק מד"א אופיר פרץ סיפר: "נהג הרכב היה לכוד ברכב ההפוך כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית. בסיוע כוחות הכיבוי חילצנו אותו כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר אלא לקבוע את מותו."

להב/מ שלומי וקנין מסר: "קיבלנו דיווח על תאונת דרכים בצומת אורים, בפועל סמוך לעלי נגב. זיהינו בזירה תאונה עצמית של רכב פרטי כאשר הרכב הפוך על גגו ובתוך הרכב לכוד ללא הכרה. הלוחמים חילצו את הלכוד במצב אנוש והועבר להמשך טיפול ופינוי ע"י מד"א. לצערנו מותו נקבע לאחר מאמצי החייאה בשלב הפינוי".

קרדיט: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

אברהם סבג חובש איחוד הצלה מסר: "כשהגענו למקום נתקלנו ברכב הפוך והנהג היה לכוד ללא הכרה. ביקשנו ממוקד איחוד הצלה להזעיק למקום צוותי כיבוי שהגיעו לזירה וחילצו את הנהג כשהוא ללא רוח חיים. למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו בזירת התאונה".

ישראל רווח מתנדב זק״א אופקים שטיפל בזירה: מדובר בתאונה עצמית, נהג רכב שככה״נ איבד שליטה, התנגש במעגל תנועה והתהפך. כשהגעתי למקום ראיתי את הרכב הפוך ומעוך במרכז הכביש. צוותי הכיבוי חילצו את הנהג כבן 80 שנלכד ברכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיע רב מערכתית. פראמדיק מד״א אישר את מותו. מתנדבי זק״א צוות אופקים טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: