‏תושב ת"א נאשם באיומים ברצח ופגיעה מינית נגד רה"מ ובני משפחתו, שרים ושוטרים

בעקבות חקירת חוקרי המשטרה ביחידת הסייבר בלהב 433 הוגש כתב אישום באמצעות יחידת התביעות (שלוחת להב) של משטרת ישראל נגד תושב ת"א בן 26 בגין מספר עבירות איומים : איומים ברצח ופגיעה מינית נגד רוה"מ ובני משפחתו, שרים, שוטרים ובני משפחתם.

במסגרת המאבק נגד עבירות האלימות ובפרט נגד עובדי מדינה, משרתי ציבור, שוטרים ובני משפחותיהם בדרך של פרסומים ברשתות החברתיות פרסומים הפוגעים, מטרידים ומפחידים אנשי ציבור ובני-משפחותיהם, חשפו חוקרי הסייבר של משטרת ישראל חשוד שפרסם 16 דברי איום קשים. החשוד נעצר ביום שישי, 31.10.20 לחקירה וכאמור הוגש נגדו כתב אישום.

החשוד פתח 2 חשבונות בטוויטר ובאמצעותם פרסם והגיב לפרסומים בדברי איום קשים במהלך החודשיים האחרונים. החשוד נעצר ביום שישי (31.10) ונחקר בגין מעשיו. כתב האישום מתאר בפרוט את האיומים , לדוגמא:

בתאריך 21.9.20 כתב: "אני מגיע להפגנות בבלפור שוטר שוטר אני רוצה לראות שם מרים יד, ייתפס במצלמה, לא נלך למח"ש כי אנחנו לא מלשינים כמוכם יהומואים, אבל נלך לו לבית שהוא בזמן ההפגנה נזיין את אישתו והילדים ונצלם את זה גם, ואז נשלח לו לפאלפון". (הטעויות במקור).

וכך בתאריך 18.10.20 הגיב על פרסום בטוויטר של העיתונאי בן כספית וכתב: "נתניהו ישכול גם את בניו ואישתו או שישכלו אותו וכל תומכיו ימותו כמו היהודים בשואה ינאצים צריך לרצוח אותכם ואני מסית לאלימות ולרצח כל בן זונה מושחת כמו ביבי, מירי רגב ומיקי זוהר, אתם ניאו נאצים פלסטינים מסריחים צריך לזיין אותכם, נגיע אליכם אישית או שתתפטרו". (טעויות במקור).

תגובות לכתבה:

  1. בתיההיא צודקת מדוע לשמאל מותר לומר הכל ולימין אסור?

    מכיוון כי השמאלנים לא פוחדים לומר את כל מה שעולה על רוחם דיקטטורה זה השמאל.

כתיבת תגובה: