ביקור רשמי ראשון ומרגש מאז פתיחת הסגר: שר החוץ של איטליה בתפילה בכותל המערבי

שר החוץ של איטליה מר לואיג'י די מאיו, הגיע הבוקר (ו) לביקור רשמי ראשון ומרגש מאז פתיחת הסגר בכותל המערבי.

את פניו קיבלו רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים, הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א ומנכ"ל הקרן למורשת הכותל המערבי מר מרדכי (סולי) אליאב שהתפללו עימו לשלום העולם לנוכח נגיף הקורונה שפקד אותנו ואת תושבי מדינתו שנחשפים בימים אלה לגל נוסף.

רב הכותל המערבי והמקומות הקדושים, הרה"ג שמואל רבינוביץ שליט"א איחל לשר ולמדינתו: "שיצליחו לצאת במהרה מהמצב שפקד את מדינתם בימים אלו עם פרוץ הגל השני. זו תקופה לא קלה לכם ולכל העולם, אך בכוח התפילה והאמונה נוכל לנצח."

הרב עוד ציין בפניו כי: "מנהיגים אירופאים רבים לא הגיעו בעבר לתפילה בכותל המערבי ובשנתיים האחרונות חל שינוי והגיעו מנהיגים רבים מאירופה ואני מברך על כך. זוהי תרומה לשלום בין העמים."

שר החוץ של איטליה מר לואיג'י די מאיו אמר כי: "רבים באיטליה ובכלל שינו את יחסם כלפי ישראל אחרי שהגיעו לביקור בארץ או לאחר ביקור של המנהיגים שלהם בארץ."

עוד הוסיף שכפי שאמר לידידו שר החוץ של ישראל מר גבי אשכנזי: "כאשר יגיע חיסון לאירופה אנו נדאג גם לידידינו פה בישראל. אנחנו ידידים טובים של ישראל ונמשיך לתמוך ולסייע."

מנכ"ל הקרן למורשת הכותל המערבי מרדכי (סולי) אליאב הציג בפניו את המורשת וההיסטוריה היהודית במקום הזה וסיפר על הכיסופים לירושלים לאורך הדורות.
מר די מאיו התרשם מאוד וטמן פתק בין נדבכי הכותל המערבי.

קרדיט: הקרן למורשת הכותל המערבי.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: