אחרי ה'שיימניג' – תושבים זיהו את הגנב הסדרתי בפעולה והוא נעצר

היום, בשעות הבוקר המוקדמות, התקבל דיווח במוקד ארגון 'השומרים' מתושבים, על כך שהחשוד שתמונתו פורסמה בעיתונות, כמי שאחראי למכת גניבות האופניים בעיר בני ברק, מסתובב באופן מחשיד בין בניינים באזור רחוב פנקס.

עם קבלת הדיווח, הוזעקו למקום מתנדבי הארגון והחלו בסריקות באזור, כשבמהלכן מצאו כלי פריצה מתקדמים בכניסה לאחד הבניינים ו-2 זוגות אופניים חשמליים שנגנבו זמן קצר קודם לכן – מה שהעלה את החשד כי מדובר בגנב הסדרתי.

החשוד שנצפה באזור ניסה בתחילה להימלט, אך לאחר מרדף קצר הצליחו המתנדבים לעכב אותו עד להגעת כוחות שיטור של משטרת מרחב דן שהובילו אותו להמשך חקירה בתחנת המשטרה. בהמשך היום יוחלט האם להביאו לבית המשפט לדיון על הארכת מעצרו.

צילום: דוברות ארגון השומרים.

בארגון השומרים פונים לציבור התושבים בבקשה להמשיך ולפקוח עין ולדווח למוקד הארגון על כל אירוע חשוד. בארגון מדגישים את הצורך, בפרט בתקופה זו, לגלות עירנות ולנסות לזהות החשוד שמפיל את חיתתו על התושבים מזה מספר שנים.

בארגון מבקשים מתושבים המתגוררים באזור רחוב פנקס, לפנות למוקד 'השומרים' – במידה וידוע לכם למי שייכים זוגות האופניים יקרי הערך שנגנבו על ידי החשוד במהלך שעות הבוקר המוקדמות.

מוקד הארגון זמין לשירות הציבור 24 שעות ביממה 1700700963

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: