‏המשטרה פשטה על עיריית אילת: 8 נעצרו, בהם סמנכ"ל בנק ו-8 עוכבו לחקירה

במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל בעבירות הנוגעות לטוהר המידות ושחיתות ציבורית, ונוכח הצטברות ראיות לכאורה אשר העלו חשדות לביצוע עבירות נספות, פתחו הבוקר היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433 ופקיד שומה חקירות ירושלים והדרום ברשות המסים בחקירה גלויה.

בשעות הבוקר נעצרו 8 חשודים ועכבו 8 מעורבים לחקירה באזהרה בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, וכן עבירות על פי חוק איסור הלבנת הון ועבירות על פי פקודת מס הכנסה. בין העצורים עובדי ציבור ברשות מקומית.


מדובר בחקירה מורכבת ורחבת היקף המנוהלת על ידי משטרת ישראל בשיתוף פקיד שומה חקירות ירושלים והדרום ברשות המסים, בסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי פרקליטות מחוז דרום.

על פי החשד, החשודים כל אחד על פי חלקו ותפקידו פעלו לכאורה על מנת לקדם מכרזים שבאחריות הרשות המקומית בתמורה ללקיחת טובות הנאה כסף ושווה כסף, וזאת לכאורה בניגוד לחוק ותוך פגיעה במוסדות הציבוריים ובאינטרס הציבורי.

מעיריית אילת נמסר, כי לא ידועים פרטי החקירה. חוקרי המשטרה הגיעו הבוקר (ג׳) לחלק ממשרדי העירייה והחברה הכלכלית לאילת (חכ״א). ראש עיריית אילת – מאיר יצחק הלוי אמר: ״אין לנו בשלב זה פרטים הקשורים לחקירה. אני בטוח, כי המשטרה תסיים את הבדיקות ותגיע במהרה לחקר האמת״.


תגובות לכתבה:

  1. ווג'די

    אילת אחלה עיר בארץ . ומושחתת מזה ארבעים שנה . רק עכשיו התעוררתם !!!

  2. שמעון

    כל המערכות במדינה מקולקלות שמור לי ואשמור לך הכל קומבינות

כתיבת תגובה: