פגע וברח באשקלון: ילד בן 9 שרכב על אופניים נהרג מפגיעת משאית

ילד כבן 9 נדרס למוות כשרכב על אופניו ברחוב זבולון באשקלון.

בשעה 14:17 על רוכב אופניים שככל הנראה נפגע ממשאית שנמלטה ברחוב זבולון באשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של ילד בן 9.

מבדיקה ראשונית עולה כי משאית פגעה בילד דוד אוחיון בן 9, אשר נפגע באורח קשה מאוד ומותו נקבע במקום על ידי הצוות הרפואי. המשאית נמלטה מהמקום.

שוטרי משטרת ישראל ביצעו סריקות נרחבות אחרי הרכב הנמלט ולאחר זמן קצר הנהג חזר לזירה ועוכב לחקירה. מדובר בתושב אשקלון, בשנות ה-60 לחייו. הוא נלקח לחקירה באגף התנועה של מרחב לכיש ומחר בבוקר יובא לבית משפט לדיון בהארכת מעצרו. החקירה נמשכת.

דוד אוחיון בן ה-9 ז"ל.

נתנאל פלבני חובש איחוד הצלה מסר: "לדברי עוברי אורח הילד רכב על אופניים בכניסה לביתו ונפגע מג'יפ. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א בן טטרו, סיפר: ״כשהגענו למקום ראינו את הילד שוכב על הכביש מספר מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה. לאחר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום.“

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

יהודה שפיצר ובני שוקרון מתנדבי זק״א שטיפלו בזירה: ״מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, כשהגענו למקום ראינו ילד בן 9 שכוב על הכביש בסמוך לאופניים כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית, עוברי אורח סיפרו לנו שהילד נפגע ממשאית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו, מתנדבי זק״א לכיש טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.״

מאיר בוסקילה מתנדב זק״א באשקלון: ״כשהגעתי לזירה נחרדתי לגלות שהילד הוא נכדו של מתנדב זק״א מסור בשדרות, כואב הלב. הילד נדרס לעיני אחיו בן ה-12 סמוך לביתם, אני מכיר אישית את המשפחה, אנחנו נמצאים יחד איתם ועוזרים להם בשעתם הקשה״

הנהלת ארגון זק"א, המפקדים והמתנדבים משתתפים באבלו הכבד של המתנדב היקר שלמה אוחיון בפטירתו הטראגית של נכדו בתאונה הקטלנית, בתפילה שלא תדעו עוד צער.

צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: