תגובות

תלונה כנגד הח"כ הערבי: נתן מכת אגרוף וחטף מכשיר פלאפון

תושב רחבות שהגיע אמש (מוצ"ש) לבית החולים קפלן הותקף בידי ח"כ אוסאמה סעדי מהרשימה המשותפת, כך ע"פ תלונה דחופה ששוגרה במהלך הלילה לתחנת משטרת רחובות.

באירוע, שתועד בידי המותקף, ניתן לראות שבמהלך עימות עם פעילי שמאל ואנרכיסטים שהגיעו לתמוך במחבל הג'יהאד האיסלמי מאהר אל אחרס המאושפז בבית החולים קפלן, החלו תומכי המחבל להיצמד לבחור תוך עימות מילולי שבשלב מסויים מגיע ח"כ סעדי תוך שהוא חוטף למתלונן את מכשיר הפלאפון.


רגע התקיפה.

ע"פ התלונה שהוגשה בידי עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו אשר מסייע למתלונן כנפגע עבירה, במהלך חטיפת הפלאפון בידי ח"כ סעדי הוא הכה את הבחור במכת אגרוף. גם ח"כ עופר כסיף ששהה במקום תועד שהוא מתעמת עם המתלונן וקורא לעברו קריאות. הח"כים ותומכי המחבל התעמתו במקום גם עם מאבטחי בית החולים וגם עם משפחות מאושפזים שהתלוננו על המהומה והבלאגן.

אנרכיסט מוכר נוסף שהגיע לתמוך במחבל הוא יונתן פולק, מי שמוביל בשנים האחרונות הפרות סדר והתפרעויות ברחבי איו"ש בהם נפגעו ונפצעו חיילי צה"ל רבים.


בתלונה כתב עו"ד בלייכר כי מדובר בתקיפה שמעידה על מסוכנות שכן התוקפים ביצעו את התקיפה לעיני השוטרים והמאבטחים ללא חשש. בתלונה ביקש עו"ד בלייכר לעצור את התוקפים לאלתר. בנוסף צויין כי המתלונן יגיע היום לתחנת המשטרה למסור תלונה מסודרת ולמסור את התיעודים שברשותו למשטרה.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: