‏בית החולים הדסה עין-כרם: מצבו של סאיב עריקאת מוגדר קשה אך יציב

בכיר הרשות הפלסטינית סאיב עריקאת אושפז היום (ראשון) במחלקת טיפול נמרץ לחולי קורונה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

צוות היחידה, בראשותם של פרופ׳ ראובן פיזוב ופרופ׳ ורנון ון הירדן, מטפל בעריקאת אשר הגיע במצב קשה ונזקק לתמיכה וחמצן בזרימה גבוהה. בשעות האחרות הוא נמצא במצב קשה אך יציב.

‏חברי הנהגת הפת"ח במזרח ירושלים מתגייסים לעשות משמרות השגחה בבית החולים הדסה שבו אושפז סאיב עריקאת.

פרופ׳ זאב רוטשטיין מציין כי ״מר עריקאת מקבל טיפול מקצועי ברמה גבוהה כמו כל חולי הקורונה הקשים בהדסה והצוות יעשה הכל על מנת להבריאו. בתוך הדסה אנו מטפלים בכל חולה כאילו הוא החולה היחידי שלנו״.

מבית החולים הדסה נמסר כי תמשיך להעניק רפואה מתקדמת לכל הבאים בשעריה, ובעיקר לאור הידע והנסיון שנצבר בחודשים האחרונים בטיפול בחולי קורונה לרבות הקשים והמורכבים שבהם.

תנועת "אם תרצו" אמרו בתגובה: "מדובר בבושה וחרפה בה מדינת ישראל מעניקה שירותי vip לתומך טרור מושחת, מוביל BDS, שונא ישראל מובהק. ביום בו מציינים את רצח השר רחבעם זאבי ז"ל מדינת ישראל מחבקת את מי שתמך בגלוי בחוליה שרצחה אותו. אזרחי ישראל הנאנקים ממשבר כלכלי וחברתי חמור, לא צריכים לממן את הטיפולים הרפואיים של מי שפעל כל חייו לחיסולם. אם רוצים לעשות לו מחווה הומנטרית, הרי שלפחות יקזזו זאת מכספי הרשות הפלסטינית ולא על חשבונם של אזרחי ישראל". מדובר בתומך טרור, גנב ומושחת. אין שום סיבה שמדינת ישראל תממן את עוכריה."

תגובות לכתבה:

  1. שמואל

    מצילים מחבלים. אבסורד של מדינה

כתיבת תגובה: