‏רוכב אופניים חשמליים כבן 30 נהרג מפגיעת רכב בפתח תקווה

נתין זר (סיני) כבן 30 נהרג בתאונה בדרך יצחק רבין בפתח תקווה.

בשעה 16:35 התקבל דיווח על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב בדרך יצחק רבין בפתח תקוה. רופאים, חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותו של נתין זר כבן 30.

רופא מתנדב במד"א ד"ר ליאור בודה וחובש מד"א חנינה סיידל סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו אופניים מעוכות על הכביש ובמרחק של 10 מטר שכב גבר בשנות ה- 40 מחוסר הכרה, עם פגיעת ראש קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק, הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו. נהג הרכב גבר בשנות 30 נבדק במקום ולא נזקק לפינוי."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובש רפואת חירום במד"א אלחנן גרוניך סיפר: "הפצוע שכב על הכביש במרחק רב מהרכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה בראשו. הענקנו לו טיפול רפואי בשטח וביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן פראמדיק מד"א קבע את מותו".

חובש בכיר ביחידת האופנועים של מד"א – הצלה פתח תקווה יחזקאל פרקש סיפר על הנתיב השמאלי בכביש בסמוך לאופניים שכב הרוכב כשהוא ללא דופק ונשימה וסובל מחבלה קשה בראשו , ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות יחד עם הפראמדיקים של מד"א אולם למרבה הצער נקבע מותו.

קרדיט צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

שי גרין חובש באיחוד הצלה סיפר: "מדובר ברוכב אופניים חשמליים שנהרג כתוצאה מתאונה עם מעורבות רכב פרטי. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה בתום מאמצי ההחייאה שביצענו בו בנסיון להציל את חייו".

חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדות בזק״א שטיפל בזירה: ״מדובר ברוכב אופניים חשמליים כבן 30 שנפגע מרכב, כשהגעתי למקום ראיתי את הרוכב שכוב על הכביש במרחק מספר מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם פציעה קשה בפלג גופו העליון, פראמדיק מד״א אישר את מותו במקום. מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה.״ נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה.

צילום: אלעזר רובינשטיין.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: