גבר בן 73 נספה בשריפה שפרצה בדירתו בבאר שבע

‏גבר בשנות ה-70 לחייו נספה בשריפה בדירתו בבאר שבע, שנגרמה ככל הנראה מסיגריה שהדליק שהציתה בלון גז.

בשעה 22:39 התקבל דיווח על שריפה בבית פרטי, ברחוב משעול זבולון בבאר שבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א מדווחים על גבר כבן 73 ללא סימני חיים וקובעים את מותו.

זומן חוקר זירת עבירה (מז"פ), נסיבות מקרה המוות בבדיקה.

מכבאות והצלה נמסר כי "במוקד 102 של מחוז דרום התקבלו מספר הודעות על עשן סמיך היוצא מבית קרקע במשעול זבולון. שלושה צוותי כיבוי מתחנת באר שבע יצאו למקום, זיהו עשן היוצא מתוך הבית ומיד חדרו לבית לאיתור לכודים ואיתור מוקד השריפה. במהלך הסריקות איתרו לוחמי האש אדם שרוע בתוך הדירה ללא רוח חיים וחילצו אותו מיד לידי מד״א. במקביל הצוותים המשיכו בסריקות לאיתור לכודים נוספים וכיבוי סופי של השריפה. חוקר שריפות מטעם כבאות והצלה לישראל תחנת ב״ש החל בחקירת האירוע."

פאראמדיקית מד"א חני בן דוד, סיפרה: "כשהגענו למקום, ראינו עשן סמיך יוצא מחלנות בית פרטי, כוחות הכיבוי עסקו בכיבוי השריפה ובסריקות אותר גבר כבן 73 מחוסר הכרה, עם כוויות נרחבות קשות בכל חלקי גופו. ביצענו בדיקות רפואיות , הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

מפקד האירוע בכבאות רשף אסף אבוטבול סיפר: "הגענו לדירה אפופת עשן עם מוקד שריפה שאיננו גדול ולצערנו במהלך סריקות שבוצעו ע"י לוחמי האש נמצא אדם ללא רוח חיים בדירה. התחלנו בחקירת האירוע והמסקנות יועברו בתום החקירה".

צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל מחוז דרום.

אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: