תיעוד: ‏מפגין נדרס בהפגנה נגד הסגר בביתר עילית על ידי רכב ביטחון שנמלט – מצבו קל

‏מפגין נדרס בהפגנה נגד הסגר בביתר עילית על ידי רכב ביטחון ונפצע קל. מיד לאחר הפגיעה במפגין נראה הרכב כשהוא נעלם במהירות. אחרי מספר דקות נהג הרכב נעצר ונפתחה חקירה נגדו.

קרדיט: שלומי כהן-מחאות החרדים הקיצוניים.

"בעקבות התיעוד שהגיע למשטרה לפני זמן קצר בו נראה רכב ביטחון של הרשות המקומית בביתר עלית שנצפה פוגע בהולך רגל ומטיח אותו לכביש המשטרה עיכבה את נהג הרכב ונפתחה חקירה לברור נסיבות המקרה," נמסר מהמשטרה

מעיריית ביתר נמסר כי "ראש העיר רואה בחומרה רבה את האירוע הקשה. רה״ע הנחה את גורמי הביטחון בעיר לקיים בדיקה מיידית על פרטי האירוע. נדגיש כי אין אין שום הצדקה לאירועים חמורים כאלו. איש הביטחון הפוגע יובא מיידית לבירור ואם יימצא שנהג שלא כדין, יפוטר לאלתר."

תיעוד: מספר רגעים לפני הדריסה ממצלמות האבטחה.

מחזיק תיק תכנון ובניה בעיריית ביתר עילית בנימין הרשלר הוסיף בתגובה: "זהו תיעוד מזעזע ומחריד, לא נעבור על כך בשתיקה. אני קורא להנהלת העיר לעשות הכל כדי למצות את הדין ולדאוג שמקרה כזה לא יחזור על עצמו. הציבור החרדי נחשף כבר תקופה ארוכה להסתה נוראית בכל כלי התקשורת. התוצאה של ההסתה חלילה קרובה להביא לפגיעה בנפש. אני מתריע בפני כל הגורמים: היום זה נגמר בנס. בואו נעצור כאן!"

תגובות לכתבה:

 1. חיה

  מה פירוש המילים אם ימצא שנהג שלא כדין ?
  עד כמה שידוע לי כשאדם דורס מישהו אחר זה נהיגה שלא כדין! לא זכור לי אי פעם ששמעתי שמשבחים מישהו שדרס מישהו אחר בכך שהוא נהג כראוי
  אולי גם תביאו לו מדליה על זה שהוא דרס ?!
  אנשים מטומטמים וחסרי געת מנהלים את המדינה, וזורעים הרס ורוע!
  אין שום הצדקה לדריסה הזו , גם אם הוא טיפס על הרכב מחובתכם לעצור, כמו שלא תדרסו אדם שירד לכביש בלי להסתכל לצדדים!

כתיבת תגובה: