ניסיון חיסול בבת ים: גבר כבן 29 נפצע קשה, גבר בן 25 במצב בינוני

שני בני אדם בני 29 ו-25 נפצעו אמש באורח קשה ובינוני בניסיון חיסול בבת ים. צוות של מד"א העניק להם טיפול רפואי במקום ופינה את השניים לבית החולים וולפסון.

בתיעוד שהגיע לידנו ניתן לראות את ההתרחשות המזעזעת בזירה. החשוד, שעטה מסכה וחבש קפוצ'ון שהסתיר את פניו, הגיע למקום שבו ניסה לרצוח את השניים, ומטווח אפס ירה בנוכחים. לאחר ביצוע המעשה נמלט מהמקום בריצה.

בשעה 22:16 התקבל דיווח על 2 פצועים מירי ברחוב בלפור בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון 2 פצועים, בהם גבר בן 29 במצב קשה וגבר בן 25 במצב בינוני. כוחות משטרה במקום. נסיבות הארוע נבדקות.

צילום: ליאור פז תיעוד מבצעי מד"א.

חובשי רפואת חירום במד"א אשר גרייבר וינקי רוזנפלד סיפרו: "היינו עם אמבולנס ברחוב כשהמוקד דיווח לנו על 2 הפצועים. אזרחים סימנו לנו לעצור וקראו לנו לפצוע כבן 29 ששכב על המדרכה כשהוא בהכרה וסובל מפצעות קשות בגופו. תוך כדי הטיפול הרפואי וההכנסה לאמבולנס הביאו אלינו פצוע נוסף, צעיר בן 25 בהכרה כשהוא מתהלך. תוך כדי הבדיקות הרפואיות הניידות לטיפול נמרץ של מד"א הגיעו לזירה והעברנו אליהן את הפצועים שפונו לביח כשמצבם יציב."

צילום: ליאור פז תיעוד מבצעי מד"א.

יניב ירושלמי חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הנפגעים שכבו על הכביש וסבלו מחבלות חודרות. הענקתי להם סיוע רפואי מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים. לאחר מכן הם פונו בניידת טיפול נמרץ ואמבולנס לבית החולים להמשך טיפול."

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: