גבר בן 38 נהרג ואדם נוסף נפצע קשה מפגיעת רכב חולף במהלך תיקון תקלה בצומת עדי

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי לנפגע כבן 60 במצב קשה ונפגע נוסף כבן 40 שנהרג במקום. התאונה אירעה בצומת עדי כביש 79.

בשעה 14:15 התקבל דיווח על גבר שנפגע מרכב חולף בכביש 79 סמוך לביר אל מכסור. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר בן 38. פצוע כבן 60 פונה באמבולנס פרטי במצב קשה.

בוחני תאונות דרכים הגיעו למקום ואוספים ממצאים לקביעת נסיבות קרות התאונה.

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר בכביש 79 סמוך לצומת הכניסה למצפה עדי, אירעה תאונת דרכים במעורבות של שני כלי רכב פרטיים. הרכב הפוגע נמלט מהמקום וכוחות משטרה רבים הוזנקו לאיתור החשוד. כתוצאה מהתאונה נפצעו שלושה, שני גברים נפצעו באורח קשה וקל ופונו להמשך טיפול רפואי בבית החולים האיטלקי בנצרת. הפצוע השלישי, גבר בן 38, גורמי רפואה נאלצו לקבוע את מותו במקום."

פראמדיק מד"א לואי אבראהים וחובש בכיר במד"א שלמה גונן סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר שוכב בשול הכביש לאחר שנפגע מרכב חולף, ככל הנראה בזמן תיקון בגלגל הרכב. ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים וסבל מחבלה רב מערכתית קשה ולצערינו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום."

איציק מישקובסקי חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגענו למקום עוברי אורח סיפרו לנו שהנפגעים החליפו פנצ'ר ברכבם ונפגעו מרכב חולף. למרבה הצער מותו של אחד הנפגעים נקבע במקום, נפגע נוסף סובל מחבלת ראש וגפיים תחתונות, הענקנו לו סיוע רפואי שכלל עצירת דימומים וחבישה. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ כאשר מצבו מוגדר בינוני עד קשה."

צילום: דוברות איחוד הצלה.

אסף בנטל וראובן קושלביץ מתנדבי זק״א צפון שטיפלו בזירה: ״כשהגענו למקום ראינו גבר בן 38 שכוב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, הגבר נפגע מרכב חולף במהלך תיקון והחלפת גלגל ברכבו. פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. כוחות משטרה ובוחני תנועה הגיעו לזירה כדי לחקור את נסיבות האירוע.״

צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: