‏נתניהו: "נקבל החלטות על המשך הסגר רק ביום חמישי"

ראש הממשלה בנימין נתניהו פרסם לפני זמן קצר סרטון, בו התייחס בין היתר לסגר ואמר כי ההחלטה באשר להארכתו תתקבל רק בסוף השבוע. "אזרחי ישראל, חג שמח. אני, כמוכם, חגגתי את חג הסוכות קצת שונה מתמיד, זה חג סוכות בלי אושפיזין. אני יודע, זה שונה, אבל אני מבקש מכולם – חרדים וחילונים כאחד – לשמור על ההנחיות. הנחיות הסגר הן לא נגדכם, הן נגד הנגיף, ואם נפעל כולנו יחד, אנחנו מנצחים את הנגיף הזה.

אני קיימתי היום שיחות גם בנושא הבדיקות המהירות, גם בנושא הכלכלה, גם בנושאים אחרים, סביב השעון. עובדים כדי לנצח את הנגיף.


עכשיו, יש כאלה שכבר אומרים שיש להם אופטימיות זהירה שהסגר כבר מתחיל לעבוד, לעשות שיטוח של עקומת הגדילה. אני יותר זהיר מהזהירים, אני רוצה לחכות לפחות שיעברו 10 ימים. זה אומר שאת ההחלטות על המשך הסגר, אחרי מוצאי שמחת תורה, אנחנו נקבל רק ביום חמישי. בינתיים נדון מחר בקבינט על נתוני היציאה ארוכי הטווח מהקורונה, המעבר משלב לשלב, שמירה על האוכלוסייה המבוגרת, הגדלת הקנסות והגברת המשמעת והאכיפה, כי זה הרי בנפשנו.

אני מבקש מכם כולכם להתאחד כמו ארבעת המינים לטובת העם שלנו ולטובת כל אזרחי מדינת ישראל מול מגפת הקורונה העולמית – אנחנו ננצח".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: