‏טראמפ פונה לבית חולים, אלפים מפגינים במאות מוקדים ברחבי הארץ | כותרות השבת

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ פונה במסוק לבית החולים הצבאי "וולטר ריד" שליד וושינגטון.

גורם המעורה במצבו של טראמפ מסר כי הנשיא סובל מחום קל. "הוא סובל מתסמינים קלים ועבד לאורך כל היום", אמרה מקנאני בהצהרה. לדבריה, ההחלטה התקבלה "מתוך זהירות, ובהמלצת רופאיו", ועל מנת שניתן יהיה להעניק לו טיפול מידי במקרה של החמרה במצבו.

זמן קצר לאחר שהגיע לבית החולים, פרסם טראמפ סרטון בחשבון הטוויטר שלו, בו עדכן על המתרחש. "אני רוצה להודות לכולם על התמיכה האדירה", אמר בסרטון. "אני חושב שמצבי די טוב, אך אנו רוצים להיות בטוחים שדברים יסתדרו. גם מצבה של הגברת הראשונה טוב. תודה רבה, אני מעריך את זה ולעולם לא אשכח את זה".

עוד נמסר מהבית הלבן, כי טראמפ נושם בכוחות עצמו ואינו נדרש לאספקת חמצן חיצונית. הוא מטופל בתרופה רמדסיביר, שאושרה זה מכבר על ידי מנהל התרופות האמריקני לטיפול בחולי קורונה. מוקדם יותר הודיע רופא הבית הלבן כי הוא נוטל קוקטייל נוגדנים נסיוני לטיפול בנגיף. לדבריו, "הנשיא תשוש, אך מצבו רוחו מרומם".

ברחבי הארץ מפגינים אנשי ארגוני המחאה נגד נתניהו, בעשרות מוקדים בשל הגבלות הסגר.

הזמר והיוצר, שלומי שבת המאובחן כחולה קורונה – אושפז בבית החולים בילינסון לאחר שהוחמר מצבו.

‏בלון גז התפוצץ בשטח פתוח בין מג'דל שמס למסעדה: גבר כבן 31 נכווה בינוני, אישה כבת 30 במצב קל.

המשטרה עדכנה כי 6,995 דוחות חולקו בסוף האחרון האחרון בשל הפרת הנחיות למאבק בנגיף הקורונה. על פי ההודעה, מרבית הדוחות, 5,171, חולקו בגין יציאה ממקום המגורים לפעולה או למטרה שאינה מותרת. 1,415 מהדוחות חולקו בגין אי עטיית מסיכה.

צילום: דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: