תגובות

נתניהו: "אני רוצה להגיד ביושר שהסגר יימשך לא פחות מחודש ואולי יותר"

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לפני זמן קצר בשידור חי בפייסבוק לשאלה כמה זמן יימשך הסגר ההדוק על המדינה, והעריך כי הוא ייקח לפחות חודש.

"הסגר ימשך חודש ואולי הרבה יותר מכך", אמר ראש הממשלה בשידור פייסבוק לייב שערך והוסיף, "נקבע יעדים ומדדים והם יכתיבו כמה זמן זה ימשך".

עוד הוסיף נתניהו בשידור כי "ייתכן ויהיו עוד מענקים לאזרחים. האכיפה תוגבר והיא תשלול זכויות מאלו המפירים את החוק. אילו 85% מהציבור, הייתי מעדיף לומר 100%, אבל אם 85% היה מקפיד על חבישת מסיכות, לא היה היום סגר. העובדה שיש היום סגר היא רק משום שאנשים הרשו לעצמם לזלזל בהוראות."

על החזרה של מערכת החינוך כמר נתניהו: אנחנו רוצים לאפשר קפסולות לגיל הרך ולכיתות א'-ב'.

דבריו של נתניהו מצטרפים לדברים ברוח דומה שאמר הבוקר שר הבריאות יולי אדלשטיין לפיהם הסגר לא צפוי להסתיים מיד לאחר שמחת תורה.


תגובות לכתבה:

 1. מייקל

  מתי הסגר אמור להגמר

  1. גיגי

   עד שנתייאש ונסכים לקבל זריקות שיתקעו בבשרם אמן

 2. עזרי

  אדום ביבי אם כל המשק סגור למה הגננות במעונות צריכות לסכן את חייהן ולעבוד רק בשביל לפתוח כי אין תחלואה לידיעתך יש תחלואה בגיל הרך רק שאתם לא מדברים על זה כי זה לא מעניין אותכם

 3. סתם הדיוט שפוי

  נתניהו = אבי אבות החטאת. הפך הפוליטיקה הזולה לכרדום לחפור בו. מפיל המדינה לתהום .

 4. סתם הדיוט שפוי

  נתניהו אדם ללא בושה חייב להבין שמעבר לבסיס שלו , יש עוד חלקים בעם שהוא פוגע בו בשקרים ההזויים שמפיץ ,במיוחד בעניין הקורונה. כל מי שמוח בראשו מבין ויודע היכן מדגרות הקורונה ומה חייבים לבצע…. בשביל זה מצרף את מירי רגב לקבינט הקורונה… מירי רגב מומחית להסתיר אמיתות ולזרוק אשמות לכל רוחות השמים,העיקר להסית את בסיס הליכוד.
  אין מצב שתעזור במיגור הקורונה,כאמור, לא לזה הביא אותה נתניהו לקבינט.

כתיבת תגובה: