‏"אתה צריך לסרב פקודה": נשות שמאל הטרידו והפריעו לחיילים ולשוטרים | תיעוד

בסרטון שהופץ ברשת הבוקר, נשמעות פעילות שמאל אומרות לחייל צה"ל בעת שנסעו ברכבן במחסום של המשטרה באזור קרית הממשלה בירושלים: "למה אתה לובש וסט של המשטרה, אתה מהצבא, אתה לא מתבייש? עם כומתה אדומה, אתה לא מתבייש? הצבא זה שלנו, לא של המשטרה. בושה.

אתה צריך לסרב פקודה. פשוט תתבייש לך, פשוט תתבייש, אתה לא תתווכח איתי, אני אתווכח איתך, אני אבייש אותך, אתה חייל בצה"ל".

לבסוף אמרה האחת לאחרת: "לא רוצה. לא רוצה לזוז כשהוא אומר לי, הוא לא יגיד לי מה לעשות. חוצפן. איזה זונות".

מדובר צה"ל כי "צה״ל מגנה בכל תוקף פגיעה והתנהגות בוטה כלפי חייליו המסייעים למשטרת ישראל. ‏נבהיר כי פעולות החיילים מתבצעות על פי החלטות הממשלה וכחלק מהמאמץ הלאומי בו משתתף צה״ל בהתמודדות למול נגיף קורונה. נדגיש כי החיילים אינם בעלי סמכות אכיפה מכל סוג שהוא כלפי אזרחים. ‏צה״ל מביע את הערכתו לפעילות החיילים ולהתנהגותם הממלכתית."

שר הביטחון, בני גנץ: "הממשלה קובעת את המדיניות, השאירו את המשטרה וצה"ל מחוץ לדיון הפוליטי. שוטרי משטרת ישראל הפרוסים יום ולילה מבצעים עבודה חשובה מאין כמותה, ואוכפים את הנחיות הסגר כשלצידם חיילי צה"ל המסייעים להם. אני מגנה בתוקף את הניסיון לתקוף אותם במילוי תפקידם. לצד זאת, הצבתם של חיילי צה"ל בסמוך למוקדי הפגנות היא שגיאה שכבר טופלה ולא תחזור על עצמה."

תגובות לכתבה:

  1. שרה

    כל נשות השמאל שבאות להפגין ולהדפיל חייל יקר שלנו לא שוות התייחסות זו תת רמה מצידן
    הן צריכות רחמי שמיים על ההתנהגות הבוטה שלהן

  2. עמנואל מ.

    מעניין , החיילים מכונים זונות. וזאת מפי "נשות שמאל" (מה שזה לא יהייה..נשות שמאל). מחר יקרא להם מישהו זונות, ואז תגשנה תביעה בגין הטרדה מינית. אכן ,זונות, זונות "שמאל"

כתיבת תגובה: