‏בליכוד רוצים להפעיל תקנות לשעת חירום כדי להגביל את ההפגנות – גנץ: "לא נאפשר זאת"

בליכוד בוחנים אפשרות להגביל את ההפגנות באמצעות תקנות לשעת חירום שיאושרו בממשלה ללא אישור כנסת, עד יום שלישי אז תושלם החקיקה.

על רקע העיכוב בקידום חקיקת הסגר כתב שר הביטחון בני גנץ לחברי הכנסת של כחול לבן: "ההחלטה על הסגר המחמיר נועדה לבלום את המגיפה ולא לחסום את ההפגנות או התפילות. אנחנו נמשיך לקדם במסגרת הכללים הדמוקרטיים את את החקיקה הכוללת, ונמנע שימוש בתקנות לשעת חירום שממוקדות רק בהפגנות, תפילות או כל סוגיה אחרת".

(צילום: אלעד מלכה)

תגובות לכתבה:

  1. איציק

    לא מבין למה נתניהו צריך חמור כמוך

  2. עם ישראל

    אחרי שהאספסופים ובראשם אלוף ת,תחת אוכל חינם איימו על גנץ וחבורתו הגנבים שגנבו את דעתינו וקולתינו איימו שהפגינו ליד ביתו ,מהפחד שלו הוא מוכן שעוד אנשים ימותו מהמגיפה לא מספיק לו שאתמול מתו 59 איש והום יש 7750 חולים חדשיםהוא מתעסק בפוליטיקה קטנה ומסריחה זה גובל ברצח האנשים השפויים בעם ישראל צריכים,למחות ולצעוק שתישאר בבית ולא יבוא לבית הספר ,עם ישראל צועק הצילו הצילו הצילווווווווווווווווו

  3. דנית

    מה לצפות מאדם שלא רוצה ללכת לבית הספר? שיהיה לו איכפת מהחיים שלנו? כבר אמר בעבר שסיכן חיי חיילי צה"ל כדי להגן על פלסטינים. בושה, חרפה, סכנה שאדם כזה נמצא בממשלה. לא שם קצוץ על חיי האזרחים ועל בריאותם, בלא מבין באיזה סבל ופחד אנחנו חיים. מאחלת לו את כל הרע שאנחנו סובלים!

כתיבת תגובה: