בת 62 נפלה מחור שנפער ברפסת בקומה שלישית בחיפה – ונהרגה

בשעה 17:23 התקבל דיווח על נפילה מגובה בבניין בשיפוצים ברחוב הרב קניאל בשכונת הדר בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה בת 62 שנפלה מגובה של כ 3 קומות.

תמונת הנפטרת שרה פריי ע"ה.

מבדיקה ראשונית עולה כי האישה, חרדית תושבת חיפה בשנות ה-60 לחייה, נפלה ככה״נ מחור שנפער במרפסת שבתהליכי בניה. נסיבות האירוע בבדיקה.

צילום: דוברות המשטרה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א משה רוזנטל סיפר: "הפצועה שכבה בחצר הבניין כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה לאחר שנפלה מגובה רב. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות אבל הפציעה שלה הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה."

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חובש הצלה, משה שינפלד סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גברת כבת 60 עם פגיעה רב מערכתית ומחוסר הכרה, לאחר שנפלה מגובה של כ-3 קומות. ביצענו בדיקות רפואיות ולצערנו בתוך זמן קצר נאלצו פראמדיקים של מד"א לאשר את מותו, עקב אופי הפציעות הקשות".

צילום: דוברות ארגון הצלה.

מוטי כהן מתנדב זק״א צפון שטיפל בזירה: ״כשהגענו למקום ראינו אישה בת 62 שוכבת למרגלות בניין כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית לאחר שנפלה מחור שנפער במרפסת בשלבי בנייה, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותה במקום. מתנדבי זק״א צפון טיפלו בכבוד המת בזירה. נסיבות האירוע נחקרות ע״י המשטרה״.

צילום: אהרן ברוך לייבוביץ.

תגובות לכתבה:

  1. אלי

    איך קרה בדיוק, מה היה שם, מה נשבר או מעדה? מסכנה, זכרה לברכה !!!

  2. יהודה

    פשוט מי שבנה את המרפסת בנה אותה בצורה לא חוקית רואים בבירור שעובי הרצפה היה דק ללא יכולת נשיאת משקל אדם רואים פשוט את הברזלים שמחזיקים את הרצפה מציצים מתחת לרצפה מה שלא אמור להיות וצריך לתבוע את הקבלן ומבצעי העבודה הזו

כתיבת תגובה: